Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mindent szeretnék megtudni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent szeretnék megtudni a bőr alá ültethető fogamzásgátlóról ( Implanon )? ! Előnyei, hátrányai, esetleg tapasztalat?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy nincs olyan mellékhatása, mint pl tabinak, hízás, pattanások, fejfájás, stb. Meg azt, hogy Magyarországon még nincs forgalomban, de ebben nem vagyok biztos. Viszont külföldről tuti be lehet szerezni, ha orvos felírja. Valahol olvastam azt is, hogy 30.000 huf körül, 3 évre véd állítólag.
2009. febr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Előnyei:

- nem kell 3 évig semmivel se foglalkoznod, nem kell esténként tabit bevenni, orvoshoz járni feliratni a tabit, gyógyszertárta járnod, óvszert venned, stb.

- olcsó

- kényelmes

- a mensi lecsökken, nekem napi 3-4 csepp jön, így vashiányom se lesz

- nincsenek görcseim mensi közben

- nem híztam tőle egy grammot sem

- totálisan meg vagyok vele elégedve, ez a legjobb fogamzásgátlási módszer szerintem

2009. márc. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha rákeresel a google.hu-n az Implanonra, akkor találsz róla részletes leírást. Magyarországon is forgalomban van már néhány éve - bár anyum is utánaérdeklődött és az orvos nem is hallott még róla... De gondolom ez egyedi eset volt.
2009. márc. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Látom hogy régi a kérdés, de lehet valakinek segit.25 eves vagyok nekem fel eve van, de szeretnem kivetetni.

Tapasztalataim. En bizony hiztam 6,7 kg ot. Ami elotte soha nem sikerult. Nalam ez pozitivum, mer nagyon vekony voltam.

Masik pozitiv tapasztalat, hogy nem vagyok olyan depis, es jobb a kedevem. Nyugodtabb vagyok sokkal. Ezt hatarozottan tudom hogy az imlanon miatt van. Elotte mindig idegbajos voltam mielott megjott, meg mindenen elbogtem magam :) Nincsennek eros gorcsok. Aztan a negativumok: Redszertelen ciklus. 2 honapig semmi, 1 honap menzi. De joval enyhebb mint a rendes.Vagy ahogy epp akarja. Nemi vagyam szinte semmi. Meg csak nem is erzem magam nonek. Pedig elotte ez nagyon nem igy volt. Nem latom magam mar olyan szepnek sem. Pattanasok. Ami szinte soha nem volt rajtam sehol. Most meg a hatam is pattanasos. Erezhato a bor alatt, fajt az elso 3 hetben. Neha szuro erzest is ereztem kb 3 honapig. De nem volt olyan veszes. Mostanaban mar csak viszketni szokott. Fejfajas. Bar az elotte is volt neha. Lehet hogy a tabletta sem sokkal jobb, de szerintem jobb azzal probalkozni elobb.

2013. márc. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!