Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek mégis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek mégis késik?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még ilyen pedig másfél éve szedem a tabit. Az előző hétvégén vtunk együtt a barátommal de nem volt szex,ma kellett vna megjönnie. Terhes szerintem nem lehet, mert a hónapban nem voltunk ugy együtt.

De akkor mégis mitől késik???


segítsetek légyszi 19L


2011. máj. 14. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, nincs okod a pánikra. A barátnőmnek is rendszeres a havija, mégis volt olyan, hogy késett 2 napot, egyszer meg sietett 4et.
2011. máj. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Velem is előfordult már... A gyógyszerrel mindig szinte órára pontosan jön, de egyszer-kétszer előfordult már, hogy csúszott 1-2 napot. Szerintem azért, mert akkor mindig kicsit stresszesebb volt az életem...
2011. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát mondjuk eddig még nem voltam ilyen stresszes mint a multheti érettségin, csak azért ijedtem meg mert eddig napra pontos volt :S
2011. máj. 14. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!