Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Olcsóbb fogamzásgátlót szeretn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olcsóbb fogamzásgátlót szeretnék szedni, mert a mostani (gracial) elég drága, a dokim meg persze mindig ezeket a nagyon drágákat ajánlja. Ti mit szedtek, és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 09:14
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
egyetemista vagyok, mellette teljesen önellátó, és amikor havonta kb 3 ezret kell beosztanod magadra, keresem a megoldást, hogyan lehetne kicsit mérsékelni a kiadásokat!
2009. márc. 11. 09:29
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mennyibe kerül a Gracial?

Én Lindynette 20-at szedek, ez 5500-6000 körül van 3 hónapra.

Nem hiszem, hogy ár és minőség között lenne összefüggés, kérdezz rá a dokinál, hogy nem írna-e fel mást. Egyébként meg vagy vele elégedve? Ha nincsenek mellékhatások, és bevált, nem nagyon kísérleteznék, nehogy a másik rosszabb legyen.

2009. márc. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Barátod nem ajánlotta fel, hogy fizeti felét? Enyémnél ez volt az első, de mondtam neki, inkább lepjen meg valamivel néha, és ne a fog.gátlómat fizesse :)
2009. márc. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

IGaza van a kérdezőnek.Gondolom a(kérdező)sem arra gondolt hogy 5ft legyen hanem kicsit olcsobb,mert van és nem kell egyből a legdrágábbat szedeni,főleg ha nem teheti meg az ember.

Szerintem is a Lindinette a legjobb

2009. márc. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Az alacsony hormontartalmú, és így a korszerű fog.gátlóknak megkérik az árát. ott még sajnos nem tartunk, hogy finanszírozza a TB. persze vannak olcsóbbak is, de azok elavultak, magasabb hormontartalmúak. az orvosod pont ezért ajánlja a drágább szereket, mert neked akar jót.

én Milligestet szedek, 5500 ft 3 havi adag.

2009. márc. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
kerdezz ra a dokidnal, amikor nekem felirtak a Yadinet, akkor megkerdezte, hogy milyen arkategoria legyen, mondtam, hogy mindegy, csak jo legyen, ez sem olcso, de ezek szerint felirhatott volna olcsobbat is.
2009. márc. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is Yadine, az 8000 Ft.
2009. márc. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm fogamzásgátlóját teljes mértékig én fizetem. Ő pedig szedi, vizsgálatokra jár. Szóval még én sem veszem ki az 50%-os részem a dologból.

Ő Belara-t szed, 5500-6000 Ft (gyógyszertáranként változó az ilyen ugye)

2009. márc. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
Szia! Én Mercilont szedek, s ennek a 3 havija 7500 körül van.
2009. márc. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én Dianne 35-öt szedek, de lassan már ez is utól éri a Gracialt árban:( Sajnos azt vettem észre kezdenek a tabik egységárra beállni.Spórolni ezen nem nagyon tudsz, de próbáld meg bevonni a partnert is a finanszírozásba. Már milyen az, hogy Te köteles vagy védekezni,a szervezetedet hormonokkal terhelni,benne meg fel sem merül, hogy esetleg ezért cserébe valamit adjon. Vagy védekezzetek gumival, aminek a beszerzését az emberedre bízhatnál.
2009. márc. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!