Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem gond, ha csak a6. napon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gond, ha csak a6. napon kezdem el szedni? (tudom, hogy így egy hétig máshogy is védekezni kell majd)

Figyelt kérdés
Most kezdek fogamzásgátlót szedni, az orvosom azt javasolta, kezdjem szedni a menstruáció5. napján, akkor lehet kevésbé lesz vészes az első holnap. Kiszámoltam és pont beleesne a nyaralásba így.
2011. máj. 25. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el az ötödik napon,ahogy a nődoki mondta,kiegészítő védekezés pedig kell!
2011. máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fog.gátlónál minden egyes nap, sőt óra számít, úgyhogy csináld úgy, ahogy a doki mondta, mert megjárhatod.
2011. máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen,persze ezt tudom.De mivel most kezdem el szedni,úgy gondoltam,hogy az az egy nap nem számít,mert amúgy is úgy terveztük,hogy inkább az első hónapban védekezünk másképpen is.Így legalább jó időpontba állna be.De akkor elkezdem szedni az 5.napon.Amúgy a 7napos szünetben nektek,melyik nap szokott megjönni?
2011. máj. 25. 13:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem általában a 2. napon, esetleg 3.
2011. máj. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyik nap sem,mert fiú vagyok.Később,a következő levéllel viszont tolhatod a menstruációdat,ezt is a nőgyógyásszal konzultálva..Első voltam.
2011. máj. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Számít az az egy nap is.

Hidd el, a nőgyógyász jobban ért hozzá, mint te.

Ha meg lesz.arod mit mond, akkor édes mindegy, hogy mi mit mondunk, mész a magad feje után.

Ha az orvosra nem hallgatsz, ránk se fogsz.

2011. máj. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem sz*rok le semmit.De 2.nap is el lehet kezdeni szedni a tablettát,azért gondoltam,hogy,ha nem az 5. napon,hanem a 6.on kezdem el szedni,semmi gond nem lesz.Egész egyszerűen később nyújt védettséget.Ezzel meg tisztában vagyok.Amúgy nem értem,miért kell letámadni az embert.:SEz a fórum,pont azért van,hogy megkérdezzek bármit,BÁRMIT,ami érdekel.De mindegy.Magyar virtus!:S
2011. máj. 25. 19:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Az is magyar virtus,ahogyan a gyógyszert dobáljuk a szervezetbe..Tehát kijelenthetjük,hogy te is és mi is magyarok vagyunk.Szedd úgy,ahogyan a doki mondta,úgy is védekeztek,akkor meg nem mindegy?
2011. máj. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!