Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátom a normálnál vastag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éjj lánya kérdése:

A barátom a normálnál vastag mérettel rendelkezik, én pedig ragaszkodom az óvszer használatához. Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 21:29
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Utolsó: Ne legyél már ilyen hímsoviniszta. Azért a férfiaknak ez csak kényelmi kérdés, de a nőknek egészségügyi. Attól, hogy te nem hiszed el, rengeteg problémát okozhat a tabletta.

És bizony a nő esik teherbe, nem a férfi, szóval elsősorban a nő dirigál. Ha nem tetszik, lehet keresni olyat, aki hajlandó tabit szedni.


Kérdező: Először próbáljátok ki a normál méretet (mondjuk Durexet), aztán ha kicsi, akkor keressetek extra méretűt.

2011. máj. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Próbáltunk normál méretet, és azért is tudom, hogy az nem jó (+ más dolog vmit felfújni és más felhúzni:) A gyógyszerrel régebben próbálkoztam, nem jött be, pl. nagyon fájt tőle a mellem és az óvszer lényegében az egyedüli, ami minden ellenvéd (nem tudom, hogy hányan csináltattak a partnerükkel aids és hasonló teszteket).
2011. máj. 29. 01:46
 13/34 anonim ***** válasza:
0%

mondtam h lány vagyok te idióta....am ha értelmes választ akarsz: Durex Fetherlite Ultima, ez elég vékony..

hülyeségeket meg ne mondjál, én és partnerem is szüzek voltunk amikor összeismerkedtünk, úgyhogy mész a pi.csába az aids-teszteddel, nem neked való a szex ha ilyesmiktől rettegsz...-.-"

és könnyű azt mondani, hogy jajj, baj volt a tabival, könnyebb másra bízni a védekezést, nem? -.-" re tard....

2011. máj. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
41%

Hát figyelj.Ha ennyire félsz a AIDS-től, akkor csináltassatok tesztet!!Az óvszer sem 100%-os védelem!Mert ki szakadhat, és ugyan úgy lehet minden bajod!És nem tudom, miért gondolják az emberek, hogy a AIDS-t olyan könnyű elkapni, mert bizonyított, hogy annyira azért nem egyszerű!

De párodnak ilyen sok kapcsolata volt?Ha vérzik valahol nem áll el neki?Nem gyógyulnak könnyen a sebei?Vagy könnyen meg betegszik?Mert ezek mind jelek lehetnek!

2011. máj. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Nincs a párommal probléma, és amennyire én tudom, nem volt sok kapcsolata. A tablettás dolgot nem fogom senkire, egyszerűen nem voltam jól tőle, és ezt az akkori párom is észre vette és ő maga mondta, hogy inkább ne szedjem (a mostani se erőlteti). Az eddigi tanácsokat köszi. De kérném az olyan embereket akik hülyéznek meg hasonlók hanyagoljanak.
2011. máj. 29. 10:42
 16/34 anonim ***** válasza:
52%
48%-os: Retard ám a jó büdös nénikéd, meg főleg te.
2011. máj. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Na erről beszéltem. Légyszíves kíméld meg az itt lévőket a stílusodtól. Köszi :)
2011. máj. 29. 11:02
 18/34 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon ám, hogy ő kezdte:P
2011. máj. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Kit érdekel ki kezdte? Te fejezed be!
2011. máj. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
53%

1.Próbáljátok orálisan.


2.Megszakított közösülés.

2011. máj. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!