Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátom a normálnál vastag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éjj lánya kérdése:

A barátom a normálnál vastag mérettel rendelkezik, én pedig ragaszkodom az óvszer használatához. Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 21:29
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Az én páromnak is elég vastag pénisze van, és pont emiatt nem tudunk gumizni, mert annyira megszorítja neki a gumi pereme, hogy le is lankad. Úgyhogy át tudom érezni a problémát. Kipróbáltunk többfélét is (durex, lifestiles), de mindegyikkel ez volt. Tabit én sem akarok szedni, korábbi negatív tapasztalatok miatt, úgyhogy nekünk a megszakításos védekezés maradt (2 éve). Esetleg próbálkozzatok többféle gumival, hátha nálatok beválik valamelyik.
2011. máj. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
ne szorakozz kislany,vannak nagyobb meretek is ovszerba....vegyen tobb fajtat es probalja ki mejik jobb.extra meret is van....
2011. máj. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:

Az egyik barátommal nekem is volt hasonló problémám, és a normál méretű óvszert inkább ne használjátok, egyrészt kényelmetlen másrészt sokkal könnyebben kiszakadhat. Viszont lehet kapni extra méretű óvszereket minden márkának van ilyen terméke. Bár drogériában szerintem még soha nem láttam, de szexshopokban lehet kapni, vagy akár netről is lehet rendelni.

[link]

2011. máj. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
nekem is méreten felüli van, s valóban problémát okoz mindkettőnknek a gumival való védekezés. mivel az extra méreteket magyarországon boltban még nem láttam, marad a tecsoban vasarolt ezust lifestyle. az eleg flexibilis, habar kozel sem tokeletes. [link]
2011. máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:
9%
Szerintem szedj fogamzás gátlót, nem hizól töle és nem kell agyalnod hogy mekkora gumit vegyél!:)) Amugy meg szerintem a pasidnak kéne megvennie !
2011. jún. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
Szedj fogamzás gátlót nem hízol tőle nem lesz semmi bajod a nőgyógyász irja fel!:)) Amúgy meg szerintem a pasidnak kellene megvennie az óvszert ha már akkar valamit!
2011. jún. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Nekem a durex pleasuremax vált be. A dobozára ugyanakkora átmérő van írva mint a többi fajtára, mégis nekem ez kényelmesebb, a többi szorított. A többi márkáról nem tudok véleményt mondani, ez a legjobb márka, ezt használom. Nem ezen kell spórolni.

26F

2011. jún. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Azt nem írtam, hogy 5,5 cm körül van az átmérő. Ha a barátodnak is hasonló a mérete akkor jó választás a pleasuremax.

26F

2011. jún. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%
Hogy irtatsz be ilyen intim dolgot , ami csak rátok tartozik? Vagy dicsekvés az egész... A válasz húzza ki mielőtt elélvez..és kész
2011. jún. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
Nekünk is volt ilyen probléma, a durex love ami bejött, én azt ajánlom, de ha nem jó akkor szexshopban kérdezd meg ott tuti van extra nagy. És a sok okoskodónak meg annyit, hogy ha kicsit tanultabbak lennének tudniuk kéne, hogy a megszakított közösülés során teherbe lehet esni mivel az előváladék is tartalmazhat spermát. A tablettával meg vigyázz mert felboríthatja a hormonháztartást, sokan híznak is tőle, de ez egyéni van aki nem. És mivel ezek új fejlesztésű gyógyszerek még sem az orvosok, sem a gyógyszergyártók nem tudják hogy hosszú távon milyen hatásúak lehetnek. Egy egészségügyis.
2011. jún. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!