Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Segítségre lenne szükségem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi Déé kérdése:

Segítségre lenne szükségem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azért írok most,mert a menstruációm elég zavaros mostanában vagyis már kb. 1 éve. 1 évben 7x menszeszelek átlagosan,annyit késik. Ha meg jön akkor meg annyira erősen görcsölök..hogy a sírás is elkap. Már mindenen gondolkoztam a halálon is. Még ha hülyeségnek is hangzik..olyan erős a görcs mintha össze raknánk 4-5 menszeszt. Nagyon fiatal vagyok még és ezáltal nem szedhetek fogamzásgátlót. Lehet hogy amit írtam eléggé zavaros..csak nem tudom magam eléggé kifejezni. Komolyan nem tudom mit tegyek még fiatal vagyok és már 3 éve ez megy.

Légyszíves segítsetek!!! Előre is köszönöm.


1 13 éves lány.


2011. jún. 4. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezen igazából gyermeknőgyógyász tud segíteni. Anyukáddal menjetek el.
2011. jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Okés..köszi.
2011. jún. 4. 12:51
 3/8 anonim ***** válasza:
nőgyógyász segíthet ! menj míg nem késő
2011. jún. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Okés..Köszi!
2011. jún. 4. 13:08
 5/8 anonim ***** válasza:
A késő menzesz miatt menj nőgyógyászhoz, mert nem normális. A fájdalmakra cataflam vagy apranax. Én is gondolkodtam már néha annó görcsöknél, hogy magamba döföm a nagykést mert NEM lehetett elviselni, ezeket kaptam, teljesen nem múlt el tőle, de legalább elviselhető volt.
2011. jún. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm..Már minden féle gyógyszert ki próbáltam ami a görcsökre van,de sajnos egyik sem használt :(
2011. jún. 4. 22:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezek elég ütős gyógyszerek, csak receptre adják.
2011. jún. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jah és tudom javasolni, hogy közvetlenül az alhasadra ahol fáj, folyass forró vizet. Nekem ez, meg vmelyik gyógyszer mindig bejött.
2011. jún. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!