Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon nagy segítségre lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy segítségre lenne szükségem! Kérlek olvassátok el! Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

10napja jött meg így 10 napja szedem a fogamzásgátlóm. Na most ha elfogyik az első levél akkor rá 2-3napra fog megjönni? De még csak 2napja múlt el és már csak 11 bogyóm van. Akkor most 12-3nap múlva megjön???? Ez érdekes lenne :S

Valaki megtudná mondani, hogy ez hogy is van?


2011. júl. 26. 18:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
először is meg kéne tanulnod egy fontos dolgot: olyan szó, hogy elfogyik,NINCS
2011. júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
*elfogy* bocsi... de értelmes választ várnék :(
2011. júl. 26. 18:28
 3/16 anonim válasza:
Menny el orvoshoz, ő 100%-os választ ad. Meddig tart elmenni?
2011. júl. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Hát amennyi szabad időm van sajnos...

Gondoltam valaki tudna segíteni..

2011. júl. 26. 18:38
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem úgy van, hogy szombati napon veszem be az utolsót, és szerdán jön meg, tehát a menstruáció első napja, és a következő mensi első napja között 29 nap van. Lehet, hogy csak 14-15 nap múlva jön meg, de ez normális, miért lenne ez "érdekes"? Lehet, hogy nem most azonnal, de úgyis be fog állni normálisan, ne aggódj.
2011. júl. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Na átgondoltam részletesebben.. Szóval. :D Szerdán jön meg, és vasárnap kell bevennem az első szemet. Szerdától szombatig az 4 nap, plusz a 21 nap, amikor szedem a bogyót, az 25, és a szünetben 4. napon jön meg, így jön ki a 29 nap. Ebben nekem benne van az a 4 nap, amikor még nem szedem a bogyót, de megvan. Neked ez még nincs, mert most kezdted, azért jön ki furcsán, de köv. hónapban valószínűleg már nem így lesz.
2011. júl. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, hogy neked a szünet hanyadik napján fog megöjnni. De ha egyszer beáll, akkor kb. mindig ugyanazon a napon fog megjönni, tehát a tabletta 28 napos ciklust csinál.
2011. júl. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? biztosan marha elfoglalt vagy hogy orvoshoz sem tudsz elmenni,és igeneket kérdezel meg erről amire pontos választ csak orvos tud adni
2011. júl. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
szerintem meg elbasztad... nem a menstruáció első napján kell bevenned az első tablettát, hanem a ciklusod első napján (vagyis a menstruációd utolsó napja utáni napon) így jön majd ki, h beszedsz 21-et, vársz 3 napot, megjön 4 napra (21+3+4=28) és jön az újabb ciklus, vagyis az újabb levél tabu
2011. júl. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

utolsó, biosz egyes, leülni.

A ciklus első napja valóban a menstruáció első napja. És igen, elsőre ilyen hamar meg fog jönni, mivel a legtöbb bogyót tényleg az első napon kell elkezdeni.

De nyugi, a többi levéllel már nem így lesz, hanem ugye most beszeded az első levelet, aztán az utolsó nap után tartasz 7 nap szünetet. A 7 nap valamelyikén kell megjönnie ugye mindig, de valószínűleg be fog állni, és mindig ugyanazon a napon jön majd meg. A többi levélnél majd beáll a 28 napra.

2011. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!