Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 17 éves korban már lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves korban már lehet fogamzásgátlót szedni? És mennyi az az a szedésiidő ami elfogaható és nem leszek meddő vagy epilepsziás? Az orvosom írt fel Harmonet tabit. De még nem kedztem el. Az alacsony hormontartalmú?

Figyelt kérdés
Viszont egy másik orvos Belara-t írt fel!Most döntenem kéne,melyiket válasszam?Rendszertelen a mensim,de még elég korai ez a 17év anyukám szerint.Lehet bajom ha már elkezdem szedni?
2009. márc. 19. 14:23
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
2 dokihoz azért mentem h ne csak 1 véleményt halljak :) hanem többet is.egyébként azt olvastam a harmonet-ről h nem szabad szívbetegeknek szedni... nekem viszont az a problémám h az egyik szívbillentyűm egy nagyon kicsit kisebb mint a többi de szerencsére semmi hártány és gond nem adódott még belőle.Így is kezdhetem szedni?
2009. márc. 19. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!