Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 órás tabit szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órás tabit szeretnék bevenni. Holnap rendezem. Az elsőt tényleg ingyen adják? És a gyógyszertárba kiadják? Aki votl már hasonló cipőbe, az irjon már nekem, mert nagyon félek. Nem tizen éves vagyok már. Köszi

Figyelt kérdés
Egy szüz fiuval voltam.Amikor belémhatolt, pár másodperc mulva kivette,és azt mondta hogy elment.Én nem láttam rajta,de nem is adta jelét.Megse moccant,semmi hang,csak nevetett hogy elment.Nem törölte meg,éss vissza rakta belém.Lehetséges hogy csak mondta hogy elment??? Félek hogy baj lesz.
2009. márc. 22. 20:28
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
ja,és a tabit egy hónapja hagytam abba,de még a mensim ebbe a hónapban nem volt.
2009. márc. 22. 20:29
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Pff... Még, hogy nem vagy tizenéves... Az év poénja...

Ingyen adják... hooogyne... álomvilágban élsz? Kb 6ezer Ft az a kis gyógyszer!!!!

Holnap rendezzed, gratulálok.

2009. márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Mit adnak ingyen ebben a tetű országban? Semmit...Vényre adják a gyógyszertárban.

VÉDEKEZNI KELL, ha nem akarsz babát. Nem tizenévesként tudhatnád már!

2009. márc. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
én ugy tudom hogy az elsőt ingyen adják,mert egy barátnőm is igy járt,és neki is ingyen adták.mit kell lepontozni??? az én dolgom,én csak itt segitséget kértem,de ha nem tudsz adni,akkor ne is irj ide.és képzeld már nem tizen éves vagyok.nem kamu,de nem is tartozik rád.
2009. márc. 22. 20:39
 5/16 A kérdező kommentje:
ha ebbe a hónapban még nem jött meg,akkor peteérésem sincs,vagy még nem volt. igaz? megköszönném ha normális választ kapnék.
2009. márc. 22. 20:53
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Volt már itt egy kérdés az esemény utáni tabletta árával kapcsolatban, írd be a keresőbe. Én úgy tudom 5000-7000 ft körül mozog, és vényköteles! Az biztos, hogy nincs ingyen! Máskor jobban ügyeljetek a védekezésre, mert ez a gyógyszer nagyon durván felborítja a hormonháztartásod, a menzeszed is megjön a bevételt követő pár napon belül. Minél gyorsabban intézd el, mert minél később veszed be, annál nagyobb a kockázat!
2009. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ebben a hónapban még nem jött meg akkor ebben az esetben az nem jelent túl sok jót! 1, Mikor mensturáltál utoljára? (mettől meddig?) 2, Mikor feküdtetek le? 3, Mikorra várod a következő mensidet (bár ha 28 napos a ciklusod akkor az előzőből már ki lehet következtetni) csak fontos, hogy ha tényleg segítséget szeretnél kapni akkor ezeket őszintén írd le. a 72 órás tabit minél hamarabb kell bevenni és óriási tévedés, hogy ingyen adják. én most vettem be életemben először ilyen tabit bár nekem nem felelőtlenség miatt volt rá szükségem hanem az óvszer hibájából de ez nem ide tartozik. el kell menned egy sürgősségi ambulanciára, vagy a nőgyógyászhoz és ott írják fel receptre. de fontos, hogy legyen 1 évre visszamenőleg rákszűrési papírod mert különben nem adják ki. (nekem legalábbis ezt mondta az ügyeletes orvos) nekem escapelle tablettát írtak fel, nagyon jó gyógyszer és 5100 ft-ba került. Holnap mindenképp menj és írass fel egyet mert ha pont a peteérésed időszakában voltatok együtt akkor nagy esélyed van a teherbeesésre! És ha tényleg nem tizenéves vagy már ahogyan azt Te állítod akkor meg főleg gondoskodnod kellett volna a megfelelő védekezésről ha már a párodnak nem volt esze rá! Elég szomorú, hogy ezen ő tudott nevetni mert ha létrejön egy nem kívánt terhesség aminek a baba ártatlanul issza meg a levét (mert a kérdésedből ítélve nem szeretnél kisbabát) az már közel nem ilyen vicces! Sőt ...

De remélem erre nem kerül sor. Sok sikert!

2009. márc. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
én ilyet még nem is hallottam hogy kell 1 éven belüli rákszűrési papír... Oké, járjunk kontrollra évente természetesen,de ha épp kicsúsztunk belőle, vagy akármi más, akkor inkább legyünk terhesek? gumi hibájából kellett bevennem nekem is még pár éve, akkor 6000 körül volt, és orvos kell hogy felírja a receptet
2009. márc. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
én sem hallottam még ilyenről, ezért tettem hozzá zárójelben, hogy nekem ezt mondta az ügyeletes orvos. de nekem is egyből ez ugrott be amikor a páromnak elmeséltem, hogy ezzel a feltétellel akarták csak kiadni, hogy akinek meg nincs az így járt és nem kap vagy, hogyan működik ez? tehát néztem egy nagyot amikor rákérdeztek. de ez velem esett meg, biztos vagyok benne, hogy ettől függetlenül, hogy ha gond van természetesen kiadják. de azért mellékesen megjegyeztem, hogy ha mégis megesne mással is akkor számoljon vele. :)
2009. márc. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
február 12.-én mult el.Következő nap kellett volna a atbit elkezdenem,de abba hagytam.28-30 napos cilkusaim voltak,amikor tabit szedtem.amikor még nem szedtem, nem nagyon volt pontos.Vasárnap reggel voltunk együtt (egy buli) miatt,és kicsit iszogattunk:( és ezért nem történt megfelelő védekezés.Megbántam,mert én nem olyan vagyok.Köszönöm aki megfelelő választ adott nekem.
2009. márc. 23. 05:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!