Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 órás tabit szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órás tabit szeretnék bevenni. Holnap rendezem. Az elsőt tényleg ingyen adják? És a gyógyszertárba kiadják? Aki votl már hasonló cipőbe, az irjon már nekem, mert nagyon félek. Nem tizen éves vagyok már. Köszi

Figyelt kérdés
Egy szüz fiuval voltam.Amikor belémhatolt, pár másodperc mulva kivette,és azt mondta hogy elment.Én nem láttam rajta,de nem is adta jelét.Megse moccant,semmi hang,csak nevetett hogy elment.Nem törölte meg,éss vissza rakta belém.Lehetséges hogy csak mondta hogy elment??? Félek hogy baj lesz.
2009. márc. 22. 20:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Tehát márciusban kimaradt. Nos mivel most vasárnap voltatok együtt ezért ez az együttlét egyértelműen nem felelős érte. Hacsak nem történt már korábban is ilyen. Én azt tanácsolom most vegyél be egy ilyen tabit és ha nem jön meg tesztelj és keress meg egy nőgyógyászt. Az a legbiztosabb!

Sok szerencsét!

2009. márc. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
jah egyébként a 21:00-ás voltam :)
2009. márc. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
köszi szépen. február 19.-én mult el. elirtam,neharagudjatok.
2009. márc. 23. 21:00
 14/16 A kérdező kommentje:
korábban tabit szedtem,tehát terhes nem lehetek.
2009. márc. 23. 21:02
 15/16 anonim ***** válasza:
Az hogy korábban tabi szedtél, semmit sem jelent! Ha már nem szeded, nem vagy védett! Nincs ingyen a 72 órás!
2009. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
ma reggel megjött. a tabit nem tudtam megvenni. igy ha megjött, tán nem is lett volna rá szükségem. de azért köszi a válaszokat.
2009. márc. 24. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!