Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Muszáj óvszert cserélni két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj óvszert cserélni két egymást szinte rögtön követő aktus után?

Figyelt kérdés
Bocsi ha nyakatekert a mondat!
2009. márc. 22. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha babát akarsz, mert elszakadt, lecsúszott az óvszer, akkor nem.
2009. márc. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hát ezt nem tom ha bírod szuflával és egyből lankadás nélkül ujrakezded akkor talán de én nem tenném vissza ugyanavval a gumival szerintem sokkal nagyobb a veszélye hogy kiszakad...
2009. márc. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
mi sosem csereljuk le..eleg kellemetlen felbeszakitani mindent:p
2009. márc. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

sztem az a legjobb ha kicserélitek..nemhinném h azon pár másidpercen mulna a következö aktus....én nem kockáztatnék,mert ugy könnyeben kiszakadhat az óvszer is...

17L

2009. márc. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

most nem tudom idézni mert nincs éppen nálam de ha jól emlékszem az van ráírva hogy ejakulálás után minél előbb ki kell venni a hüvelyből asszem az is van írva hogy ne használja kétszer ugyanazt remélem nem mondtam nagy baromságot de én így emlékszem hogy valami ilyesmi van írva rá

szerintem nem viccnek írták rá

és ezen már ne spórolj egy gyerek eltartása sokkal költségesebb hidd el

2009. márc. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj. Már ha azért húzol óvszert, hogy ne legyen gyereked.
2009. márc. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

na csak találtam a neten...


Aktus előtt


1. Tolja az óvszert a fóliatasak egyik oldalához. A fólián lévő jelzésnél óvatosan tépje fel azt. A nyitásnál ne használjon éles eszközt, nehogy körömmel vagy ékszerrel stb. felsértse az óvszert, mert az elszakadhat.

2. Vegye ki az óvszert a fóliából és gyengéden nyomja össze az ondótartályt, hogy a benne lévő levegő eltávozzon. Helyezze a merev péniszre és görgesse le a pénisz tövéig.

3. Az óvszert a nemi aktus megkezdése előtt helyezze fel. Helyes alkalmazás esetén az óvszer véd a szexuális úton terjedő betegségektől és a nem kívánt terhességtől.



Aktus után


1. A még merev péniszt óvatosan húzza vissza a hüvelyből, majd görgesse le a péniszről, vigyázva, hogy az ondó ki ne szivárogjon.

2. Csomagolja be az óvszert papírzsebkendőbe és a szemetesbe dobja ki.

3. Minden szexuális aktushoz új óvszert kell használni.



Fontos!


1. Ne használjon olaj alapú síkosítót, mint pl. vazelin, babaolaj, vagy kézkrém, mivel ezek roncsolhatják az óvszer anyagát.

2. Amennyiben szükséges csak vizes alapú síkosítót használjon.

3. Ha a péniszre, vagy hüvelyre bármilyen gyógyhatású krémet, ecsetelőt, gyógyszert használ, annak az óvszerrel való összeférhetőségéről feltétlenül konzultáljon orvosával.

4. Tartsa az óvszert száraz, hűvös helyen, védve a közvetlen napfénytől és a sugárzó hőtől.

5. Ne használja az óvszert a lejárati időn túl. Ezt megtalálja a csomagoláson és a fólián.

6. Minden, a fentiekben leírtaktól eltérő alkalmazás az óvszer sérülését okozhatja.


A Latex nagyon ritkán bőrirritációt, vagy allergiás tüneteket okozhat, ilyen esetben forduljon orvoshoz.


Egyetlen fogamzásgátló módszer sem nyújt 100%-os védelmet a terhesség, vagy a szexuális úton terjedő betegségekkel szemben, de ezzel együtt az óvszer az egyik legmegbízhatóbb védekezési eszköz.


olvasd végig

2009. márc. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Eddig előfordult, hogy csak egyet használtunk, de változtatunk.. köszi !
2009. márc. 22. 23:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Hihetetlen... a gumi egy aktus után tele van spermával, ha te azzal akarsz még tovább szeretkezni, mert túl suttyó vagy hozzá, hogy azt a kábé 130 forintot bevállald, és ne legyen helyette gyereked, akkor hajrá, ne használj másikat, az a menő.
2009. márc. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!