Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meg lehet érezni, ha kiszakadt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet érezni, ha kiszakadt a gumi? 1 aktus alatt milyen időközönként kell cserélni a gumit? Milyen gumit érdemes venni ami jó a kb.4-4,5 cm átmérőjű (kis makkal) farkincára?

Figyelt kérdés

Tegnap kiszakadt az a fránya durex és semmit nem vettünk észre az egészből, csak akkor, amikor már kivette és üres volt a gumi, mert az összes cucc belém került... Csak találgatni tudunk, miért szakadhatott el. Sajna többször összemegy szex közben, gyanítom levegő kerülhetett a gumiba. Túl hosszú volt az aktus (1 óra) és hiába a síkosító, volt, hogy száraz voltam, gondolom ez is közrejátszott. Érdekelne, ha így elhúzódik az aktus, mennyi idő után érdemes kicserélni a gumit? Mondjuk fél óránként?

Milyen gumit érdemes venni, ami van akkora, mint a durex? Én a masculant szeretem, mert jó az illata, mert van rajta rendesen síkosító (nem úgy, mint a durexen, amiről az összes síkosító lejön, mire felhúzza), mert sosem szakadt még, de sajna az őt szorítja, csak a durexet érzi kényelmesnek. Esetleg milyen van még, ami jó lehet rá? Én nem bízom a durexben, mindig arról hallani, hogy szakad és most már meg is tapasztaltuk...


2009. jún. 4. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
az volt a baj hogy száraz voltál ilyenkor be is nyálazhatjátok és akkor nem leszel annyira száraz... hogy a pasidnak lelankad valószinűleg azért van mert nem szereti a gumit velünk is elöfordult mi 6 hónapig óvszereztünk kb. és utána folyamatosá vált hogy lelenkad idöközönként én ezt meguntam és elkezdtem szedni a gyógyszert én neked is ezt ajánlom ma már olyan gyógyszerek vannak hogy nem fog gondot okozni mikor majd teherbe akarsz esni :) de amúgy ha nem akarod a gyógyszert szedni még esetleg kipróbálhatnátok a lifestylet az spermicides kivül és belül is bár nem vékony de nálunk az csak egyszer szakadt ki mikor nagyon száraz voltam remélem tudtam segíteni :)
2009. jún. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Használtunk mi nyálat és síkosítót is... Nem is keveset...

Amúgy gyógyszert szedek, de mint tudjuk, gumival az is biztonságosabb és véd a fertőzésektől.

2009. jún. 4. 09:46
 3/4 anonim ***** válasza:
4 évig szedtem a fogamzás gátlót,semmi baj nem volt vele,nyugodtan használjátok gumi nélkül!!Nagyon kicsi az esély,hogy teherbe eshetsz ha gyógyszert szedsz.Az óvszerrel nálunk ugyan ez a helyzet,bár még nem szakadt ki,de állandóan kenjük,hogy síkos legyen.A Durexa legjobb márka,szerintünk,mi mást nem is használtunk.Csak ez a megoldás van,vagy vegyétek le.Engem mindig kidörzsölt.Most Pharmatex hüvelykúpot használunk.
2009. jún. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

csak előzö kommentjéhez : szerintem a lifestyle a legjobb.

a durex nálunk elveszti hamar a síkosságát és hamarabb szakad(ha szakad!)

gumit nem kell cserélni egy aktus közben , csak ha egyszer beléd élvezett és utána jön még egy mehet,akkor feltétlen cserélni kell.

a durexet tényleg nem ajánlom.

a lifestyle talán az egyik legdrágább de elég biztonságos.

érdemes kiprobálni

2009. jún. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!