Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudom sok az ilyen kérdés, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom sok az ilyen kérdés, de nagyon félek, szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A barátommal pettingeltünk, és óvszer nélkül odarakta a péniszét a hüvelyemhez, nem dugta be csak 1, max 2 centire, és nem élezett el, és utána gyorsan el is vette mikor mondtam neki, de az előváladéktól félek nagyon. :S

Szerintetek?


2011. júl. 15. 09:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Kicsikém, nem mindegy ám, hogy a hüvelyedHEZ, vagy a hüvelyedBE rakta. Így lehetsz, igen, de nagyon, nagyon kicsi az esély rá. Máskor húzzatok gumit ha szexelni akartok.
2011. júl. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát mondom, hogy csak 1-2 centire volt benne. De mozgatni nem is mozgatta mert mondtam, hogy vegye el. Szexelni még nem akarunk, gumi nélkül meg főleg nem.
2011. júl. 15. 09:16
 3/20 k4lm0p1r1n ***** válasza:
lehetsz terhes, valóban kis esélye van, de van. nem vicc az előváladék sem...
2011. júl. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Édes istenem!!!! Mielőtt pettingelésre kerül a sor vagy szexelsz kérlek olvass utána egy- két hasznos információnak az interneten, ha már nem igazán jársz be biológia órára!!!(hogy miből, hogy lesz a gyerek...stb)


Nem leszel terhes!!!! De minek kockáztattok????

2011. júl. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Smartguy86 ***** válasza:

50-50... Nem lehet tudni. Ha előtte elélvezett már egyszer, akkor valószínű, hogy az előváladékban volt több spermium. Ha még nem, akkor kisebb az esély. Hüvelyen kívül nem lenne kockázat, mivel a sperma nem tud "bemászni". Viszont a hüvelyben már sokkal jobbak az adottságok...


De ne aggódj. Mások attól se esnek teherbe sokáig, ha a pali bent élvez el és a csaj meg a nyakába kapja a lábát... De hát sose lehet tudni.

2011. júl. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
áááh ... de így is, hogy alig volt bennem? :S és akkor is max 4-5mp-ig. :(
2011. júl. 15. 09:17
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem élvezett el előtte.

Annak a válaszolónak pedig, aki azt írta, hogy biztos nem lehetek terhes és járjak bioszórára, csak annyit, hogy mindenről tájékozódva vagyok, éppen azért tettem fel a kérdést, mert tisztában vagyok vele, hogy lehetek terhes, csak biztosra akartam menni, mert félek. És sok válasz közül Tiéd az egyetlen aki azt mondta, hogy nem, szóval szerintem a többieknek, és nekem van igazam.

2011. júl. 15. 09:20
 8/20 anonim válasza:
Elméletileg igen, bár ennek kicsi a valószínűsége. Nem olyan egyszerű teherbe esni, mint azt sokan képzelik. (Erről tudnának mesélni azok a párok, akik hónapokig vagy évekig próbálkoznak.)
2011. júl. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
De ha olyan szerencsétlen vagyok, hogy én ennyitől is pont teherbe esek, akkor nemtudom milesz...:S
2011. júl. 15. 09:23
 10/20 anonim válasza:
Kicsi a valószínűsége ennek, de sajna meg van rá az esélye, és ha tovább parázol lehet ettől még késni is fog a következő havi vérzésed.... szóval szerintem nyugtatásképp majd csinálj egy tesztet és úgy is negatív lesz! Csak hogy ne kelljen stresszben élned... DE tényleg ott van egy pici esély...Ha viszont nem jön meg akkor go nőgyógyász hogy még idejében elvetethesd .... Azért szurkolok hogy ne legyen para és legközelebb óvatosan :))
2011. júl. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!