Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztonságos ez az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos ez az óvszer?

Figyelt kérdés

A véleményeteket szeretném tudni, hogy mit gondoltok a:

LifeStyles Ultra Safe (spermiciddel) ellátott óvszerről ?egyben még azt is megszeretném kérdezni, h a spermicid rajta olyan mit egy sikosító, vagy hogy van ? nem lehet ettől semmi bajom illetve a barátnőmnek ha egyikünk sem allergiás a LATEX anyagokra ? a válaszaitokat előre is nagyon szépen köszönöm.


2009. ápr. 2. 14:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Sztem semennyire.. inkabb tabletta. le lehet pontozni, de nekem nem egyszer volt balesetem, és senkinek se kivanom azt az idegeskedést.
2009. ápr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

Meg kell tanulni normálisan felhelyezni és használni az óvszert és akkor nem lehet vele gond,csak nagyon ritkán.

Én mondjuk a durex gumikra esküszöm....

2009. ápr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Mi tudjuk rendesen hasznalni, de lecsuszik.. :S
2009. ápr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Jó, csak ha lelelankad a farok óvatosan kell rückwertsbe kapcsolni.
2009. ápr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sajna igen, es akkor ha mar lelankad, eleg nehez kivédeni h ne kerüljön a csajba semmi.. nem biztonsagos.
2009. ápr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

hát akkor az a gyanúm,h nagy...mert az én barátom pl elég nehezen tudja leszedni utána és vannak kisebbek,azok picit szorítják.

Hát nem tudom,annak nem kéne lecsúszni :S

2009. ápr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Méghogy meg kell tanulni rendesen felhelyezni... Pff... Ha csak ennyi kéne ahhoz, hogy biztonságos legyen összetenném a két kezemet és nem kellett volna hónapokig az eseményutáni hatásait élveznem. Egyet értek az elsővel.
2009. ápr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Mondj olyat,ami biztonságosabb és kevesebb a mellékhatása!Érdekes nálunk még nem volt gond,pedig 2 éve csak óvszerrel védekezünk.
2009. ápr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2 év az még nem olyan sok idő. Ja tényleg érdekes, de nekem nem fogod bemagyarázni, hogy ha rendesn rakod fel, akkor minden oké lesz. Na mindegy további sok sikert neked vele...
2009. ápr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

akkor tömjétek magatokba a fogamzásgátlót,kíváncsi vagyok hosszútávon melyikünknek lesz több gondja...De nem akarok veszekedni,sajnálom,hogy nektek problémátok volt vele.

A lényeg,hogy a kérdezőnek szerintem semmi baja nem lesz,ha óvszert használ.

2009. ápr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!