Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon nagy segítségre lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy segítségre lenne szükségem! Kérlek olvassátok el! Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

10napja jött meg így 10 napja szedem a fogamzásgátlóm. Na most ha elfogyik az első levél akkor rá 2-3napra fog megjönni? De még csak 2napja múlt el és már csak 11 bogyóm van. Akkor most 12-3nap múlva megjön???? Ez érdekes lenne :S

Valaki megtudná mondani, hogy ez hogy is van?


2011. júl. 26. 18:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha jól értem a problémádat, akkor:

Most kezdted el szedni az első levél fogamzásgátlódat, az első szemet a menstruációd első napján vetted be (ennek 10 napja), szeded végig a 21 szemet, majd kihagysz 7 napot (ez alatt fog megjönni valamikor) és kezded a második levelet. Ebben az esetben valószínűleg nem fog eltelni a 28 nap a menstruációd és a megvonásos vérzésed között. Ez az első hónap ilyen. A gyógyszer miatt új ciklus áll be.

2011. júl. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Utolsó és utolsó elötti!! Köszönöm!!! Pont a nyaralásom napjaira fog esni, ezért estem ennyire kétségbe. Remélem tolódik...
2011. júl. 26. 20:58
 13/16 A kérdező kommentje:
Viszont ha jól tudom, akkor most ha megjön ilyen hamar, akkor nem fog 5-6-7napig tartani csak 3-4ig. Vagy tévhitben vagyok?
2011. júl. 26. 21:04
 14/16 anonim ***** válasza:
A gyógyszer sok lánynak lerövidíti a menstruációt, nekem is rövidebb, és kevesebb is.
2011. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
utolsó,nem lerövidíti a menstruációd,meg kevesebb ez egy nagy hülyeség,te sem tanultál bioszt,a fogamzásgátló tabletta megszünteti a peteérést,és a menstruációt,az a vérzés ami szedése közben jelentkezik a megvonásos vérzés,ezért is van,hogy nagyon sok nő aki szedte a tablettát,és abbahagyja vagy nem tud vagy nagyon nehezen tud teherbe esni,mert nem biztos,hogy rendesen helyreáll a ciklusa
2011. júl. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

ma 10:34


Jé tényleg?! Nem mondod?! -.-' Istenem... Köss bele az élő fába is. :D Tisztában vagyok vele hogyan fejti ki a hatását a fog.gátló, és azzal is, hogy az csak megvonásos vérzés. De akár tetszik neked akár nem, a hétköznapokban azt is menstruációnak hívjuk.. Senki nem mondja azt, hogy "képzeld, előbb jött meg a megvonásos vérzésem"... És igenis rövidebb ideig tart és kevesebb is, mert nekem előtte egy hétig tartott és 2-3 napig volt erősebb a vérzésem, most kb 4-5 napig tart, és egyetlen egy nap van, amikor picit erősebb, néha 2... Na okoskodd ki magad, aztán fuss pár kört.

2011. júl. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!