Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » HELP! Menstruáció. Eltolás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP! Menstruáció. Eltolás?

Figyelt kérdés
Most lett vége a menzeszemnek hónap végén(július)...és jövőhónapban(augusztus)lesz 1 nagyon nagy buli,amibe megyek...és lesz üvegezés,stb...szal szex is lesz.De kb. akkor fog megjönni...h tolhatnám el???Írassak fel gyógyszert?És szedjem egész hónapban?V hogy?
2011. júl. 31. 19:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat várnék!!!
2011. júl. 31. 19:59
 2/7 axdsc ***** válasza:
targoncával könnyű tolni dolgokat
2011. júl. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
56%
te buta piicsa, remélem úgy szét b@sznak abba a buliba, hogy utána 9 hónapig késni fog;)
2011. júl. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha egyszer elkezdesz gyógyszert szedni, azt nem lehet, hogy egyszer abbahagyod, egyszer meg szeded...annyit szerintem nem ér az egész, hogy a hormonháztartásodat elcsezd. De ha ennél a megoldásnál maradsz, akkor az hatásos lesz. Szedd egész hónapba, mert az meggátolja, hogy a gyógyszer elfogyása előtt megjöjjön...20/L
2011. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem szedtél gyógyszert, sztem még ne játssz vele. Előbb hozzá kéne szoknia a szervezetednek a gyógyszerhez. Nekem például az első hónapban végig volt barnás folyásom, úgy szokott hozzá a szervezetem. Szvl lehet, hogy a gyógyszerrel pont nem azt a hatást érnéd el, amit szeretnél. Amúgy gyógyszert általában komoly kapcsolatban lévő lányok szoktak felíratni, nem pedig olyanok, akik egy buliban szexelni akarnak. Nem olcsó mulatság, nekem a vizsgálat+ a gyógyszer közel 20 ezer Ft volt,de ha neked megér ennyit, hogy egy buliban megdugjanak....
2011. júl. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj várj, előző vagyok.Azt elfelejtettem írni, hogy ha utánanéztél volna, hogy kell szedni a gyógyszert, akkor tudnád, hogy ha gyógyszert felíratsz, akkor a következő menstruációd legelső napján kell bevenned. Hónap közepén csak úgy nem lehet elkezdeni, ahhoz menstruálni kell.
2011. júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2. 3. válaszólo XD, én így is beválalnám :)
2014. nov. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!