Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha alacsonyabb hormontartalmú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alacsonyabb hormontartalmú fogamzásgátlót szed valaki, nagyobb az esélye, h esetleg terhes lesz?

Figyelt kérdés
én lindynette75/20-at szedek, de egy ismerősöm vmi 0,003-as hormontartalmút szed. ha az alacsony hormontartalmú is ugyanúgy véd, minek vannak még az erősebbek?
2011. aug. 11. 01:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
én hagytam abba pár hónapra, de nem szabad, muszáj fél évre akkor abbahagyni.. de ha ez bevált neked, akkor ne válts!! ami az ismerősödnek bevált, az nem biztos h neked is be fog!!!!
2011. aug. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

jaaa, értem. hát igaziból most nincs pasi kilátásban, de kéne jó pár hónap hozzá, h lefeküdjek vele, szóval az a fél év meglesz akkor. igen, nem azt akartam szedni, mint az ismerősöm, csak esetleg alacsonyabb hormontartalmút, de ha ez is bevált, akkor maradok ennél.

köszi a válaszokat!

a fogamzásgálót szünetre írjatok, ha tudtok tapasztalatokat mondani!

2011. aug. 11. 02:01
 13/22 anonim ***** válasza:
hat nekem volt szünetem.. nem tudom h mire vagy kivancsi..
2011. aug. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
erősebb, fájdalmasabb menstruáció? pattanások? vagy esetleg pl ha (akár enyhén)növelte a vérnyomásodat, akkor az újra normális lett? és te meddig tartottál szünetet és mit szedsz?
2011. aug. 11. 02:11
 15/22 anonim ***** válasza:
nem szedek már semmit, mert kiderult h nem szedhetek.. yaz-t, meg mercilont szedtem.. jaja, ahogy abbahagytam, jöttek a pattanások, meg jobban faj amikor megjon, de inkabb az, mint az allandó fejfajas........
2011. aug. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
uh, végig fájt a fejed? szegény:( anyukám se bírta anno, de szerencsére én meg a nővérem bírjuk. hát félek a pattanásoktól(bár sose voltam igazán az), de szerintem tartok szünetet.
2011. aug. 11. 02:16
 17/22 anonim ***** válasza:
ott van az oxi a pattanásokra.. jaja, fájt a fejem tőle.. :S ugyh most megszakitás van.. :S
2011. aug. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Abba lehet hagyni, legalább megnézed, mennyire tolerálja a szervezeted a dolgot. Mármint hogy helyreáll-e a ciklusod.

De addig nem kezdheted úja, míg helyre nem áll!

2011. aug. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. a helyreállás itt azt jelenti, h van egy (kb) pontos ciklusom?

aki írta az oxit,annak: igen, tudom, el lehet mulasztani:D és bocs, h beleszólok, de ne megszakításossal "védekezzetek"!:(

2011. aug. 12. 02:40
 20/22 anonim ***** válasza:
van pharmatex is, meg naptármódszer. de terméketlen napokon csak megszakitás van. akkor nem eshetek teherbe..
2011. aug. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!