Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem húztam ki "időben",...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem húztam ki "időben", mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés

(kb 20napja) használtunk óvszert, csak miután elmentem, nem húztam ki rögtön, hanem csináltuk még egy kicsit.. amikor alábbhagyott a merevedés akkor vettem ki, és mivel belül már csúszós volt, az óvszer bentmaradt(de a vége teljesen kilógott, könnyen ki tudtam venni nem csúszott föl) Mennyi az esély rá hogy ment félre? Barátnőmnél már egy hete meg kellett volna jönni. Azt mondja nem érzett eddig semmi furcsát. Amúgy sem pontos a menzesze, szokott késni, állítólag volt hogy egy hónapot is kimaradt, de én azért tartok tőle... F/19

(nem arra vagyok kíváncsi hogy kellett volna.. tudom, rá van írva az óvszerekre...)


2011. aug. 16. 18:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
57%
nem olvastam el a lenti részt, de biztos terhes
2011. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
első sort olvastad volna el..
2011. aug. 16. 18:27
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha kilógott a vége, akkor nem valószíná, hogy ment belé is.

De talán egy hetes késés után már lehetne annyi sütnivalótok, hogy elmentek és vesztek egy kib@szott tesztet. Az legalább egyértelmű választ adna és nem idgesítenétek magatokat rajta.

Szted mi belelátunk a méhébe? Nem. Akkormeg?

2011. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
én is mondtam neki de azt mondja hogy biztos a stressz miatt mert vizsgára készül... de tényleg azt kellene
2011. aug. 16. 18:34
 5/28 anonim ***** válasza:

istenem, nem szorult belétek annyi ész h vegyetek egy terhességi tesztet? (14 nap után kimutatja...).

ti sem vagytok normálisak.

2011. aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
bocs igazad van nem olvastam el, maximális esélye van annak hogy terhes
2011. aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Ha jol hasznalod az ovszert, akkor is van eselye a terhessegnek, 5-10%. Szerintem ebbe a szazalekkeretbe belefer igy is, ahogy leirtad.

35L

2011. aug. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

miért van minden nap 10 ilyen kérdés?

ha most azt mondjuk, nem, tuti nem terhes, akkor megnyugszol?

mégis honnan tudná ezt bárki a neten keresztül?

2011. aug. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

"Ha jol hasznalod az ovszert, akkor is van eselye a terhessegnek, 5-10%. "

Miért lenne már 5-10%? Ne magyarázz már hülyeséget. Ha nem szakad ki, nem keni össze kívülről, nem folyik ki mellette stb. akkor NEM lesz terhes.

2011. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Ugy latom, nem vagy jol tajekozott.

[link]

2011. aug. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!