Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem húztam ki "időben",...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem húztam ki "időben", mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés

(kb 20napja) használtunk óvszert, csak miután elmentem, nem húztam ki rögtön, hanem csináltuk még egy kicsit.. amikor alábbhagyott a merevedés akkor vettem ki, és mivel belül már csúszós volt, az óvszer bentmaradt(de a vége teljesen kilógott, könnyen ki tudtam venni nem csúszott föl) Mennyi az esély rá hogy ment félre? Barátnőmnél már egy hete meg kellett volna jönni. Azt mondja nem érzett eddig semmi furcsát. Amúgy sem pontos a menzesze, szokott késni, állítólag volt hogy egy hónapot is kimaradt, de én azért tartok tőle... F/19

(nem arra vagyok kíváncsi hogy kellett volna.. tudom, rá van írva az óvszerekre...)


2011. aug. 16. 18:26
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"6 éve használok óvszert, és nem vagyo még terhes."


Na bumm. Én semmivel sem vedekeztem az elso 3 evben, es nem lettem terhes.

Logikat is vegyel fel az orvosin!;)

2011. aug. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Sőt úgyis lehetsz terhes ha ott sincs a pasid.. Pl a másik csajával van és ettől szétb@sz az ideg..:D
2011. aug. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Jó, tudom, hogy ez nem bizonyíték, hogy nem lettem terhes. Lehet véletlen is, sőt akár meddő is lehetek.

De bakkor se magyarázd már, hogy attól teherbe esik vki, hogy nyalás után csókolózik a pasijával, aztán leszopja óvszerrel, aztán dugnak.

Ennyi hülyeséget még egy helyen nem láttam komolyan mondom.

Az óvszer az egyik legmegbízhatóbb védekezési forma. Ha vki normálisan használja, és nem szakad ki, akkor NEM lesz terhes.

2011. aug. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

"De bakkor se magyarázd már, hogy attól teherbe esik vki, hogy nyalás után csókolózik a pasijával, aztán leszopja óvszerrel, aztán dugnak. "


Te csak veszekedni akarsz, ilyet ugyanis nem irtam.

Azt irtam (bár ott áll feketen-feheren, de mivel latom, nem tudsz koncentralni, leirom ujra), hogy petting soran a lany szajaba kerul az izgalmi valadek, az csok utjan a fiu szajaba jut, es utana a fiu azt belenyalja a lány puncijaba. Lehet igy teherbe esni, még arra is volt precedens, hogy grupopenben csak egy fiu volt, és lanyok nyalták bele a spermát a masik lany puncijaba, aki terhes lett.

2011. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
utolsó: és ezt mégis hogy bizonyították be, hogy ettől lett terhes?:D
2011. aug. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

"petting soran a lany szajaba kerul az izgalmi valadek, az csok utjan a fiu szajaba jut, es utana a fiu azt belenyalja a lány puncijaba"


Az is hasonló kaliberő volt, amit írtam.

De mint már mondtam, így NEM lehet teherbe esni.

2011. aug. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ha nem szakad ki az óvszer, NEM lehet terhes! Az a 90-98% arra vonatkozik, hogy bizony vannak selejtes óvszerek is, mint minden terméknél.. magyarán kiszakadhat, így teherbe lehet esni, viszont ha a gumi felfogja a spermiumokat, KIZÁRT dolog, hogy terhes legyen egy nő. Mégis mitől? levegőn keresztül beröppen a méhbe? Gondolkozzatok már.. (írom ezt azoknak, akik nagyon bizonygatni akarják, hogy hozzáérsz vmihez, terhes leszel rögtön... blabla.. hülyeség.)
2011. aug. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

petting soran a lany szajaba kerul az izgalmi valadek, az csok utjan a fiu szajaba jut, es utana a fiu azt belenyalja a lány puncijab


ez azért már fáj.xD mindenáron be akarod bizonyítani ezt a hülyeséget, igaz?xD

én is soknak tartom a 2-10%-ot még akár egy éves szinten is.

most tegyük fel h a lány szájába jut az "izgalmi váladék", az akk is összekeveredik a nyállal, majd a csókolózás során a fiú nyálával is. és közben vagy hatszor nyeltek fejenként....szval ennek az esélye kibebaszott kicsi.

2011. aug. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!