Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem húztam ki "időben",...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem húztam ki "időben", mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés

(kb 20napja) használtunk óvszert, csak miután elmentem, nem húztam ki rögtön, hanem csináltuk még egy kicsit.. amikor alábbhagyott a merevedés akkor vettem ki, és mivel belül már csúszós volt, az óvszer bentmaradt(de a vége teljesen kilógott, könnyen ki tudtam venni nem csúszott föl) Mennyi az esély rá hogy ment félre? Barátnőmnél már egy hete meg kellett volna jönni. Azt mondja nem érzett eddig semmi furcsát. Amúgy sem pontos a menzesze, szokott késni, állítólag volt hogy egy hónapot is kimaradt, de én azért tartok tőle... F/19

(nem arra vagyok kíváncsi hogy kellett volna.. tudom, rá van írva az óvszerekre...)


2011. aug. 16. 18:26
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Az elozo kommentem a

"A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:40"

-nak szolt!

2011. aug. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Eléggé tájékozott vagyok, elhiheted. Tudom mi az a pearl index.

Csak tudod azt egy évre kellene értelmezni. Egy év alatt 2-10 nő esik teherbe.

De eben nincs benne, hogy lett-e a gumival vmi vagy sem.


Ha nem szakad ki, és időben felveszik, mégis mitől lenne terhes? Átdiffundálnak a gumin?

2011. aug. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

"Ha nem szakad ki, és időben felveszik, mégis mitől lenne terhes? Átdiffundálnak a gumin?"


Gondolom pont attol, amitol a 2-10 % kijon... Én még életemben nem szerelmkeskedtem ugy, hogy az ovszerfeélvétellel és dugással kezdodott az egyuttlet, es az ovszerlevétellel és dugas vegevel ert volna veget. Addigra, mire ez sorra kerul, mar tobb oran at szerelmeskedunk, tehat mar a testfeluleten, kézen, hajon, stb. minden van. Mondjuk, szunetet tartunk a szeretkezesben, hogy a fiu elmenjen kezet mosni, hoyg az ovszerre ne keruljon a nedve. Felhuzza az ovszert. De akkor még mindig ollekezunk, meg minedn, mielott dugunk, es a hasahoz, meg hozzam is hozzaer a gumi, és hát mar elotte is hozzáért, ethat lehet rajtunk élő hímivarsejt.

2011. aug. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

"Addigra, mire ez sorra kerul, mar tobb oran at szerelmeskedunk, tehat mar a testfeluleten, kézen, hajon, stb. minden van"


Hát akkor én cvagyok a csodabogár, hogy nem úgy sezxelek, hogy előbb a barátom rámvri, szétkeni rajtam, aztán végighúzza a rámkent cuccon az óvszert és majd utána felveszi.


Nekem igen is baromira soknak tűnik ez a 2-10%. Ha kiszakad, akkor persze lehet ennyi. De ha nem szakad ki, és megfelelően használják, akkor nem lesz terhes.

2011. aug. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

"Hát akkor én cvagyok a csodabogár, hogy nem úgy sezxelek, hogy előbb a barátom rámvri, szétkeni rajtam"


Nem veri. Van egy olyan dolog, amit ugy hivnak, hoyg vágyceppek. Ez még nem az ejakulátum, hanem ahogy Neked is van huvelyvaéadekod, a fiuknak is van izgalmi váladéka (es mar ebben is lehetnek spermiumok, ezert lehet megszakitasos kozosulestol is teherbe esni), egyéni, hogy kinek mennyi, van, akinek egesz sok. Az a ritka, ha valakinek egyaltalan nincsen.

2011. aug. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
... az izgalmi valadek ugy is rakerulhet az ovszerre, hoyg ovszerfelvetel elott mar csokolgattad afutyit, es ovszerfelvetel utan is... stb.
2011. aug. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

"Nekem igen is baromira soknak tűnik ez a 2-10%. Ha kiszakad, akkor persze lehet ennyi."


Én ugy olvastam anno, hogy a

Pearl-indexbe csak a MEGFELELO hasznalat eseten teherbeesettek szama alapjan alakitottak ki.

Hidd mar el, hoyg ennyi.:)

2011. aug. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

"... az izgalmi valadek ugy is rakerulhet az ovszerre, hoyg ovszerfelvetel elott mar csokolgattad afutyit, es ovszerfelvetel utan is... stb."


Kiegeszitem: sot meg aktus nelkul is lejhet ugy teherbe esni, ha csok utjan az izgalmi valadek atkerul az ő nyelvére, és ő is csokolgatja a puncit.

2011. aug. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

"... az izgalmi valadek ugy is rakerulhet az ovszerre, hoyg ovszerfelvetel elott mar csokolgattad afutyit, es ovszerfelvetel utan is... stb."

Ha vki így teherbe esi, fizetem a gyerektartást.

Nem vagyok hülye, orvosira járok, tisztában vagyok a védekezés minden formájával, a pearl indexszel, a "vágycseppekkel" is.

6 éve használok óvszert, és nem vagyo még terhes. Sőt, egyetlen olyan ember sincsen a környezetemben, aki óvszer megfelelő használata mellett esett teherbe.

2011. aug. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

"sot meg aktus nelkul is lejhet ugy teherbe esni, ha csok utjan az izgalmi valadek atkerul az ő nyelvére, és ő is csokolgatja a puncit.

"

Ne fárassz már le. Nem lehet így teherbe esni.

2011. aug. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!