Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jól használtuk-e az esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól használtuk-e az esemény utáni tablettát?

Figyelt kérdés
Eléggé szövevényes: egy nem kis félreértés miatt nem 21 napig szedtem a fogamzásgátlót (Yasminelle), hanem 14 napig, és azt hittem már vége a csomagnak. A 14.-et szerdán vettem be, utána együtt voltunk csütörtök du és szombat este, amikor rájöttünk a hibára és elfutottunk esemény utániért, de az ügyeletes orvos nem mondta mit kell még tenni. Én bevettem a gyógyszert és nem szedem a Yasm.t, mert ugye ott ha kimarad a 3. héten, akkor azonnal abba kell hagyni. Jól tettem?
2011. aug. 16. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Már az is hoba volt, hogy bevetted az esemény utánit. Fogamzásgátló szedése alatt ugyanis nem szabad.

Most már várjál addig, míg helyre nem áll a ciklusod, és ha akarod, akkor utána egy új levéllel kezd el a gyógyszert.

De nem lepődnék meg, ha egy ideig összevissza menstruálnál.

2011. aug. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt talán a dokitól kellett volna/kéne megkérdezni
2011. aug. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos akkor mi eléggé meg voltunk szeppenve, az ügyeletes orvos pedig semmit sem kérdezett, hanem a kezembe nyomta a receptet és elküldött.

Olyant olvastam többet a neten, hogy bevették gyógyszer mellett.

Azért félek egy kicsit, mert semmit de semmit nem érzek. Még egy kis hányinger, mellfeszülés vagy fáradtság sem.

2011. aug. 16. 21:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Az miért gond, hogy nincsen panaszod?:$ Nekem is egyszer be kellett vennem és semmi bajom sem volt.
2011. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!