Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » S. O. S. A baratnomnek megjott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. A baratnomnek megjott de nem olyan mint szokott mi baj lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Leirom az egesz sztorit:

4-5nappal ezelott a baratnommep peetingeltunk es elkapta a hev nagyon kivant es megkert h egy pict tegyem be neki. Mivel ejis felvoltam izgatva ezert megtettem. Nem volt gu.i de a huvelyeben nem volt a peniszem csak az ajkai kozt a csiklojanal. Nem elveztem el de lehet volt elovalladekom. Amikor kivettem felmertuk a helyzetet es azt h milyen sulyos hibat kovettunk el. Nemsokkal utanna a baratnom megtorolte a puncijat h hatha nemlesz ott. Nagyon oaggodtunk es elkezdtunk gondolkozni majd kizartuk a terhesseget azaz nagyon minimalis eselyt adtunk neki. Majd ezutan 3 4 nappal hasfajasa volt mar orultunk. H megjot neki mert mostantajban kell h megjojjon neki de tegnap este csak sargas pirosas barnas folyadek jott neki. Megijedtunk... Sokan irtak erre hogy hormonzavar keg iesmi. Nemvlt vasszegeny megis szedetett vele a haziorvos vasat ettol most hullik a haja nagy mennyisegben es valoszinu h ezis ettol lehet? A vasat csak ebben a honapban szedte meg a menzesze elott. Bocsanat a helyesirasi hibakert a betuzavarokert es az ekezet hianyert csak mobilrol irok es felek:/ ertelmes valaszokat szeretnek. Koszonom szepen.

15f


2011. aug. 21. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemhiszem, hogy terhes legyen, szinte lehetetlen, de a meggondolatlansag az ilyen :| ugyeljetek maskor jobban.
2011. aug. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Big Boss ***** válasza:
hallod, ha nem raktad be neki, ahogy mondtad és terhes lett akk te vagy a példa képem, mert erre nem sokan képesek, sőt csak egyről tok... de abba benne van Szűz Mária xdxdxd
2011. aug. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem valószínű hogy a lány terhes lenne. A furcsa folyás egyébként viszonylag normális pl ha nagyon gyenge a vérzés akkor a normál váladékkal keveredhet és furán fog kinézni...
2011. aug. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hormonváltozás miatt lehetséges hogy a vérzés első pár napjában barnás-vöröses folyás van de az aztán helyre áll.
2011. aug. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!