Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem képes a sok tini,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wolfy666 kérdése:

Miért nem képes a sok tini, egyszerűen biológia órán figyelni?

Figyelt kérdés

Idejön a sok tini/kisgyerek és teszik fel az értelmetlen kérdést, miszerint:

"ha megfogok egy kilincset, amit előttem egy olyan ember fogott meg, aki rejszolt, attól terhes leszek?"

vagy

"ha a barátom a hasamra élvezett attól terhes leszek?"


Valaki adjon már normális választ, hogy lehet ennyire idióta a mai tinitársadalom? :S Vagy csak ennyire le*zarják a bioszt, utána meg lesnek, hogy mi a fene van?


2011. aug. 31. 15:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nálunk volt rendes felvilágosító óra, elmagyaráztak mindent nem csak hogy általánosban, de középsuli 9. és 12. évfolyamában is. RENDESEN, NORMÁLISAN, amit szerintem egyesek itt fel sem fognak, rögtön mindent a tanárra kennek -.-"
2011. aug. 31. 15:58
 12/17 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a válasz felettébb egyszerű, az ilyen kérdések csupán azon reményben születnek hogy felkerüljenek azt adomra..vagy bárhova..legalábbis remélem, én sem vagyok túl koros..sőt fiatal vagyok...de még igy is bizom benne hogy nem ennyire hülyék a kortársaim...
2011. aug. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
azok, akk figyelnek bion, nem jarnak a gyakorikerdesekre, a szexulaitas temakorba irogatni ilyen kerdeseket. szoval sokan vannak ilyenek! :-) kulonben meg ezt meg mindenki tudja... na.. lehet, hogy az nem, akinek meg nem volt bio! :D 17/l
2011. aug. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Háháh 5ös vagyok bioszból :))

Amúgy nálunk is volt normális felvilágosítás, egy biztos én tisztába vagyok az ilyen dolgokkal :)

14/f

2011. aug. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
15:53 vagyok. Nálunk nem volt felvilágosító óra. Persze, mi is tanultunk a szaporító szervrendszerről, de ez a legérdektelenebb része az egésznek. (Nem mondom, hogy nem kell tanulni, csak nem ez a legfontosabb.) Nálunk konkrét felvilágosító óra nem volt se gimiben, se általánosban. Igaz, 6.-ban kiosztottak mindenkinek egy-egy könyvecskét, (amiben egyébként csak a menstruációról volt szó, nem lépett tovább, mellesleg akkor már a lányok 90%-a menstruált) de azt vagy elolvasta valaki otthon, vagy nem.
2011. aug. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Remek lenne ha mindenhol lenne normális felvilágosító óra, de nálunk sem volt például. A nagyon alap dolgokat mondják csak el, amivel valószínűleg már mindenki tisztában van. Persze lehetne kérdéseket feltenni, de az élőben, osztálytársak előtt azért elég kellemetlen.

Persze ez még nem ad okot rá, hogy teljesen idióta kérdéseket tegyen fel az ember. Meg jobb esetben lehet beszélni szülővel, sőt, nőgyógyásszal, ha már az ember szexel.

2011. aug. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jó kérdés...
2011. aug. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!