Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek e terhes ha a szeretke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek e terhes ha a szeretkezés után bennem maradt a gumi de csak másnap lett kiszedve belőlem? De nem volt kifordulva a gumi. A spermák benne voltak a gumiban.

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 03:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Unatkozunk, unatkozunk? Hát ha ennyi eszed van hogy bent hagyod remélem terhes leszel...
2009. nov. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Én remélem nem leszel terhes, mert szerencsétlen babának rossz élete lenne
2009. nov. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az összes sperma benne volt? Számoltad?

Azért nézz szét magadban, hátha találsz még ezt-azt.

2009. nov. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ha nagy mákod van lehetsz is akár....De az vicces hogy nem vetted észre hogy eltűnt a gumi:D:D:D:D:D
2009. nov. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Hát ez felelötlen pasi volt!!!!

remélem nem leszel terhes sok szerencsét!!!

2009. nov. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szar kamukérdés, bocs haver.
2009. nov. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Elég gagyi kérdés:S:D

Ne nézzél már hülyének minket!!!!!

2009. nov. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Elég rosszindulatúak a kedves válaszolók,vagy csak tizenévesek?Miért ne fordulhatna elő?Egyébként a kérdezőnek,ha nem vagy nyugodt miatta vegyél még most egy esemény utáni tablettát,vagy várd a mensidet.
2009. nov. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondja miért ne fordulhatna elő? :D:D:D

Ismersz olyan egyszerű embert aki ha gumival csinálja, nem veszi észre hogy hát hoppá ezt én nem szedtem le a farkamról és nem dobtam ki, hanem a barátnőm pinájában maradt? Haver :D:D

2009. nov. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az előttem szólónak. Ha a srác nem veszi észre az még hihető, bár az sem igazán, de hogy a csaj nem érzi hogy benne van hát azt valahogy nem veszem be.
2009. nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!