Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció alatt teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció alatt teherbe lehet esni úgy, hogy tampon is volt bennt?

Figyelt kérdés
lefeküdtem a barátommal, mialatt megvolt,ő elment.de nekem tampon volt bennt.lehetséges így a teherbeesés?
2011. szept. 20. 23:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges mindíg ha megvan ha nincs mert spontán peteérés is lehet.A tampon meg miben gátolja meg a spermákat???Semmiben.Szóval lehetsz terhes mert a sima tampon nem fogamzásgátló.
2011. szept. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
17%
:D mert te mégis mi vagy, hogy ennyire okos vagy :D Mert ha azt mondod nőgyógyász akkor még igen-igen kezdő széria lehetsz... és szerintem egy klinikán dolgozó orvost nem igazán kellene felülbírálni! Legalábbis én inkább neki!! De ha ennyire kötekedni van kedvünk akkor aki gumit használ, vagy gyógyszert amellett is lehet terhes... semmi sem 100% biztos...!!!!!!!!! Szóval a legbiztonságosabb ha nem szexelsz, abból baj még nem igen volt!!
2011. szept. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

egy klinikán (hol máshol dolgozna?) dolgozó orvos ne beszéljen hülyeségeket! vagy te ne értelmezd félre, amit mondott!


nem mellesleg patológián hallgatunk pár rémsztorit a nagyokos nőgyógyászok műhibáiról - bár a te általad hangoztatott hülyeségnek legfeljebb csak egy terhesség lehet a vége....


amúgy gondolkozz el rajta, hogy miért adnak 72 órás tablettákat a nőknek, ha kiszakad a gumi a ciklus első felében, miért nem mondják nekik, hogy menjenek haza, hisz az első 10 napban nem lehet teherbe esni ;)

2011. szept. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
40%
Patológia szép hely... bár a szülészet nőgyógyászathoz sok köze nem igen van... műhiba az meg persze melyik helyen nincs? 72órás tabletta igen van, de a menstruáció általában 7napig tart és ugye az azt jelenti hogy a méhnyálkahártya leválik, és az első naptól a 10.napig regenerálódik... azaz ha meg is érne a petesejt, nem tudna hova beágyazódni... a hímivarsejt általában 2-3 napig él, ha most a csaj még vérzett mikor ez történt (gondolván mivel tampont használt) így biztos nem lesz terhes...
2011. szept. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

legalább tudnád mi az a patológia...mindegy, tanulj meg számolni


ciklus első 7 napján megérik egy petesejt (nem olyan ritka, mint hiszed), spermium akár 4-5 napig is életképes maradhat


beágyazódás a megtermékenyítés utáni 7-10. napon kezdődik


számolj újra ;)


+ vedd bele változónak, hogy valakinek nem 7, hanem csak 3-4 napig tart a menstruációja


nekem az jön ki, hogy ha a menzesz első napján szexel, akkor is van esély sikeres terhességre ;) nyilván jóval kisebb, mintha egy szabályos 28 napos ciklussal rendelkező nő a 10-14. ciklusnapon kefélne, de messze nem 0

2011. szept. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
26%
kórházba dolgozom szóval, hidd el tudom mi az patológia xD xD veled beszélgetni élmény... szeretem mikor a hülye okoskodik,bár te inkább idegesítesz mintsem szórakoztatsz :D
2011. szept. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!