Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 20 évesen kegyetlenség lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen kegyetlenség lenne a sterilizálás?

Figyelt kérdés

és örökbe szeretnék (már nagyon régi vágyam) árva gyerekeket fogadni, akiket elhagytak és szeretetben békességben felnevelni, ha már nincs más választásuk -mert már itt vannak a földön- és élni szeretnének akkor én megadom nekik.

lelki alapú okok miatt nem kívánok gyermeket szülni.

(tudom most az orvosok között eléggé drasztikus) műtét megengedett ilyen fiatalon?

volt már egy terhesség megszakításom fél éve és továbbra se kívánok gyermeket szülni. Gondolom az emberek naygrésze rendellenesnek és elmebetegnek tart, hogy ezt kérdezem és tettem. De én így szeretnék élni.

Tudom, hogy visszafordíthatatlan a műtét...

Kihez lehet ilyennel fordulni? milyen esetben végzik el a műtétet?


2011. szept. 28. 21:47
1 2 3
 21/25 napietus ***** válasza:
jó, ilyen előfordult tegyük fel egyszer. de akinek elkötik a petevezetékét, az viszont elkezd klimaxolni, ez BIZTOS.
2011. okt. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
ne legyél hülye.
2011. nov. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
2006 ota elvegzik 18 eves kor felett szabad dontes van. Viszont fizetni kell erte, es nem tudom mennyit. En megertelek, 27 vagyok es en sem akarok/ akartam gyereket. Nem kegyetlenseg, egyre tobben vagyunk, segitunk a vilagnak ezzel tobbet mint a gyerekesek azt gondolnak.
2012. okt. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
akárhány évesen is kegyetlenség. Ugyanis ott lent... tudod... az bármennyi gyerek életének adója lehet. (:
2013. dec. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell rögtön pszichiáterhez küldeni mert nem akar gyereket. Ha így látja jónak akkor hadd tegye. Én is gondolkozom rajta, mert a bogyók meg a gumi megkeserítik az életemet.
2017. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!