Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy értessem meg a pasimmal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg a pasimmal, hogy nem bírom a fogamzásgátlót szedni és gumit kell húznia? Semmi pénzért nem akar gumit húzni. Én meg 10hónapja szenvedek a fogamzásgátlóval és nem szokja meg a szervezetem. Hiába próbáltam már több fajtát.

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 14:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A Wikipedia is rengeteg lehetőségről ír:


[link]

2011. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
és milyen tablettákat szedtél konkrétan?
2011. okt. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Jangee 0,2

Jangee 0,3

Dienille

2011. okt. 11. 17:06
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha már három gyógyszer nem vált be, és 10 hónapja szenvedsz, akkor a hormonális fogamzásgátlást véleményem szerint felejtsd el.


Én alapból otthagynám az ilyen pasit. Ha ennyire szarik az egészségemre, inkább nekem legyen egészségügyi gondom, de neki legyen egy fokkal jobb a szex, akkor felejtsük el egymást.

De gondolom nem akarod otthagyni a pasit, szóval akkor az marad, hogy kerestek más megoldást.


A spirál megbízható, de olyan nőnek, aki még nem szült, nem szabad feltenni. Állítólag van olyan is, amit nem szült nőknek fejlesztettek ki (minispirál), de a dokim azt mondja, épeszű orvos nem tesi fel azt se szülés előtt.


A következő lehetőség a női óvszer. Nem túl elterjedt, és kb. ugyanolyan, mint a gumi. Max nem szorítja a párodat, hiszen nem rajta van, de érzésben ugyanolyan, tehát gondolom ezzel is problémája lenne.


Van még a pesszárium. Ez egy kis gumisapka, amit a méhszájra kell felhelyezni. Tehát tulajdonképpen nem engedi tovább a spermiumokat. Magyarországon nem kapható, de pharmafutáron keresztül lehet rendelni.

Spermiciddel pearl index szerint olyan megbízható, mint az óvszer, ráadásul csak egyszer kell megvenni. A dokim esküszik rá, mert hormonmentes, nincs semmi mellékhatása, bárki használhatja.


A spermicidek önmagukban nem megbízhatóak, szóval csak kiegészítő védekezésként ajánlom mondjuk pesszárium mellé.

Vagy esetleg spermicid+megszakítás.

2011. okt. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
48%
ezek mind egyfázisú tabletták, háromfázisút kipróbálnám még a helyedben, de egy másik orvos mellett, mert ez nincs a helyzet magaslatán, ha spirált ajánlgat, pedig, ha jól gondolom, még nem is szültél
2011. okt. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
rúgd ki a pasid... aki ezt nem érti meg... az gáz.. már bocs..
2011. okt. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz ez, egyszerűen nem illetek össze. Biztos lesz olyan fiú, aki gumival is boldogan. Nem kell ezt így ebben a formátumban erőltetni.
2011. okt. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Nuva Ring! Szerintem ez kell neked :) Nézz utána a neten.

Napi 3 órára le lehet venni, nem kell úgy szexelni, hogy végig fenn van, én pl éreztem szex közben, de van aki nem.. csak ne felejtsd el visszatenni, mert akkor kalap szart nem ér, de nekem ez vált be, mert én is rosszul voltam egy és háromfázisú gyógyszertől egyaránt...

2011. okt. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
35F könnyen beszélsz, tegyél fel te spirált!!!!!!!! nekem a fogamzásgátlótól 3-4 csomóm lett, 2t már kivettek, anyámnak a spiráltól szintén jóindulatú daganata, a növényi alapú kúp kifejezetten büdös, kedvlohasztó, mi gumizunk, mert a párom a legjobbat akarja nekem és baromira úgy tűnik, h élvezi a szexet gumival is... van olyan pasi, aki bevállalja, ez hozzáállás kérdése.Ha te mindent megtettél, most rajta a sor.
2011. nov. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!