Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védekezik itt valaki természet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védekezik itt valaki természetes módon? Naptármódszer, megszakitás? Csak érdekel. Mennyire hatásos annál aki igy védekezik?

Figyelt kérdés
csak olyanok véleménye érdekelne, akik ezt alkalmazzák. gondolom, világos :))
2011. okt. 16. 17:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Guglizz ár, mint a Pearl-index.

Abból világosan kiderül, hogy jó eséllyel egy éven belül terhes lesz az a csaj, aki így védekezik.


Ismertem egy lányt, aki nagy vígan közölte, hogy ő olyan profi, már három éve így védekeznek (megszakítással) és nem esett teherbe, tehát biztonságos. Aztán kiderült, hogy csak orvosi segítséggel lehet közös gyerekük.


Szóval én nem hiszem, hogy egy-két ember személyes tapasztalata mérvadó lehetne.

2011. okt. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmék 5 éve megszakítással védekeznek. Eddig még nem lett baj.
2011. okt. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
78%
És mi a jó a megszakításban? A férfi elélvez valahol a nőn, de mi lesz a nő orgazmusával?
2011. okt. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 ricsi2302 válasza:
43%

A bnőmmel megszakítással csináljuk eddig (7 hónap )nem volt gyerek és remélem vagy 2 évig nem is lesz minimum de szerintem se jó ötlet így csinálni :S

Nálunk az a baj hogy én nem szeretem a gumit meg ő neki se jó mikor úgy csináljuk és ő meg nem akar szedni fogamzásgátlót mert azt mondja hízik tőle szóval ez ma módszer maradt

2011. okt. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
78%

Utolsó: Mintha nem lenne az óvszeren és a tablettán kívül még védekezési módszer. Ekkora szarrakás kifogást...

Gondolom pesszáriumról meg spermicidekről még sosem hallottál.

2011. okt. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
100%

Mi 8 éve vagyunk házasok.Az elején bogyót szedtem 3 évig majd abbahagytam,3 hónap múlva útban volt a kisfiunk.

Szülés után megint 3 évig szedtem a bogyót,aztán abbahagytam,rá 3 hónapra útban volt a kislányunk.Most már másfél éve megszakítással védekezünk,de nem a legjobb,mert mint már valaki írta ,a női orgazmus lassabban jön,több odafigyelés kell.

Eddig működött,de eléggé orosz rulett,mint ezt is írta már valaki.Minden hónapban ha valami miatt késik 2-3 napot véletlenül a vérzésem,akkor már tesztelek,pánikolok.

Nem mintha nem örülnénk,ha terhes lennék,csak ha nem muszáj,akkor ne jöjjön több gyerek.

(persze most majd valaki azt fogja írni,hogy akkor miért nem védekezünk máshogyan!!!)

2011. okt. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
sajnos nálunk nem is létezik pesszárium, egy orvos se javasolta még, valamint ha jól tudom, Magyarországon is csak úgy lehet beszerezni, hogy külföldről rendelik.. a spermicidekről pedig hallottam. ami az orgazmust illeti, az nekem ugyis csak ujjazástól jön létre, úgyhogy ez is meg van oldva. :)
2011. okt. 17. 13:45
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
jézusom, természetesnek veszed, hogy nincs rendes orgazmusod?párcsere azonnal, nő vagy nem szexbábu.
2011. okt. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
nem értem, h ezzel mi a gond. a páromat eszem ágában sincs lecserélni. igy szoktam meg, és kész. még lehet..
2011. okt. 17. 16:25
 20/25 anonim válasza:
100%
Mi is megszakitásos módszerrel, plusz ugy hogy a menstruációja után olyan 1-1,5 hétig benne maradok. Tehát a páromba ejakuálok. Évek óta igy védekezünk és mégsem lett terhes Eddig. Hozzáteszem hogy biztos nem vagyunk meddők mert van egy gyerekünk aki tervezve lett és nem csak ugy besikerült. Persze ez a módszer csak saját felelősségre használandó!!
2011. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!