Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védekezik itt valaki természet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védekezik itt valaki természetes módon? Naptármódszer, megszakitás? Csak érdekel. Mennyire hatásos annál aki igy védekezik?

Figyelt kérdés
csak olyanok véleménye érdekelne, akik ezt alkalmazzák. gondolom, világos :))
2011. okt. 16. 17:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Utolsó: Hát az igen csak érdekes, hogy így nem esett teherbe, mert ahogy a kommentedet elnézem, még a naptármódszert sem tudjátok megfelelően alkalmazni.

Egy átlag ciklus 28 napos.

Egy átlag menzesz pedig 4-5 nap.

A peteérés (28 napos ciklus esetén) a 14. napom van.

A ciklust a menzesz ELSŐ napjától számoljuk.

Ha a menzesze mondjuk 4-5 napos, és te menzesz után még 7-10 napig beleélvezel, akkor gyakorlatilag a peteérése közepén belespriccelsz.

Tehát gyakorlatilag pont peteéréskor nem védekezel. És így bizony a nők 80%- egy éven belül teherbe esik.


Hány napos ciklusa van? Hány napos a vérzése?

2011. okt. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
fuu, azért én ennyire " bátor " nem tudnék lenni.
2011. okt. 20. 23:07
 23/25 anonim ***** válasza:

Mi pharmetex plusz megszakítás...

De ez sem TELJESEN biztonságos.

2011. okt. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2 évig így védekeztünk és bevált.
2011. okt. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
100%
Tavaly volt egy vetélésem. Utána minimum 3 hónapot várni kell a következő terhességgel, de ennyi időre nem akartam gyógyszert szedni. Azt gondoltuk, ha másnak bevált, nekünk is be fog. Hát nem így lett. Rögtön az első mensi után terhes lettem.
2011. okt. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!