Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 6évig szedtem Tri-Regol-t az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6évig szedtem Tri-Regol-t az orvos tanácsára szünetet tartok, s a menszesz első napján kezdem el szedni a Lindynette-t. Csak hogy 3napja késik, miért?

Figyelt kérdés
Múlt hétvégén együtt voltunk a párommal,de kiszakadt az óvszer és belém élvezett,pedig aktus közben 2-szer is ellenőrízte!Másnap reggel kiöblítettem magam hüvelyöblítő tablettával.Szerintetek lehetek terhes?Vagy a szünet miatt késik a menszesz?:( Holnap megcsinálom a tesztet,de félek az eredménytől.Mindig vigyázni szoktunk a párommal.
2011. nov. 30. 15:17
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg.10nap telt el(együttlét után) ma ismét teszteltem,s negativ lett.Magne b6 femina vérzést elősegítő p.tablettát iszok+tea+meleg ulofurdo+néha vörösbor...ezekkel próbálkozom
2011. dec. 6. 06:23
 12/18 anonim ***** válasza:
Az aktus és a megtermékenyülés között eltelik 2-3 nap, ezt is kalkuláld bele. A HCG hormon megtermékenyülés után 10-12 nappal, tehát a beágyazódás után kezd el fokozottan termelődni. Ezt a hormont jelzi a teszt is. Szerintem még mindig korai, hogy teszttel ki lehessen mutatni, ha terhes vagy.
2011. dec. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi,ezt mind tudom..Máskor is így(ennyi idő elteltével) szoktam tesztelni.A biztonság kedvéért 1het múlva ismét tesztelek.(azért kellett egy kis nyugtatas )Közben kitartóan várom menszeszt
2011. dec. 6. 23:25
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem azért mondom, hogy megbántsalak, de én a helyedben elkezdenék terhesvitamint szedni, hogy ha ne adj isten mégis terhes vagy, legalább a gyerek ne legyen fogyatékos (nyitott hátgerinc és társai). Kivéve persze, ha hajlasz az abortuszra egy esetleges terhesség esetén. Ha 1 hét múlva se jön meg, mindenképp menj el nőgyógyászhoz!
2011. dec. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Persze az is lehet, hogy azért nem jön meg, mert tablettát szedtél, de mivel terhes is lehetsz, pár nap múlva keresd fel az orvosod.
2011. dec. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Több mint 2hét telt el az aktus óta,ma reggel újra teszteltem és a 3.teszt is negatív lett.Viszont még mindig nem jött meg a vérzésem.:( Ismét vettem néhány menszesz elősegítő dolgot...tapasz-pezsgőtabi...Kitartóan várakozok,hisz mást nem tehetek.Ha 2héten belül,mikor amúgyis következne a következő vérzés,addig sem jön meg,akkor elmegyek a nőgyógyászhoz.Hátha írna fel valamit.
2011. dec. 10. 21:06
 17/18 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlót szeded? Mert, ha elmarad a menstruáció, nem szabad megkezdeni a következő levelet.
2011. dec. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Kérdés: "6évig szedtem Tri-Regol-t az orvos tanácsára szünetet

tartok, s a menszesz első napján kezdem el szedni a Lindynette-t. Csak hogy 3napja késik, miért?"


Már 2hete késik-viszont 3negatív tesztem van.Nem kezdtem el a Lidnyettet,mert nem jött meg.Szóval még mindig szünetelek,s 2,5hete nem voltunk együtt párommal.

2011. dec. 12. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!