Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzás gátló és antibiotikum...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzás gátló és antibiotikum. Mennyi idő alatt ürül ki egy szem antibiotikum a szervezetből?

Figyelt kérdés
Yasminelle fogamzás gátlót szedek és ma bevettem egy szem Augmentin Duo antibiotikumot is. (Ez egy 14 szemes antibiotikum, de úgy döntöttem nem szedem végig be) Mégis, az első szem már bennem van és úgy olvastam hogy meggyengíti a fogamzás gátló hatását. Úgy tudom,h 3,6 vagy 24 óra mulva kiürül a szervezetből. Ez igaz?? Vagy ennél több idő? és mennyi?
2011. dec. 8. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már elkezdted szedni az antibiotikumot, nehogy abbahagyd! Többet ártasz vele magadnak, mint ha be se vetted volna azt az egyet... Az antibiotikummal nem okos dolog szórakozni, nem véletlenül szokták felírni! 1-2 hétig csak megoldható gumival a szex, az egészséged fontosabb. Legalábbis nekem az lenne.
2011. dec. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szedd be az antibiotikumot! Azzal nem szabad leállni!
2011. dec. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az antibiotikum csak kúraszerűen hat, minimum 3-5 napig kell szedni, hogy hatása legyen. Egy szem semmit nem ér.

A kiürülés függ kortól, súlytól, táplálkozástól, egyéntől ...

2011. dec. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

végig kell szedni!

ezzel most segitessz a kórokozónak rezisztenssé válnia, és mondjuk megfertözöl mást aki ugyanezt a gyógyszert kapja és neki nem fog már hatni köszönhetöen az olyanoknak akik hiphop ugy gondolják abbahagyják az antibiotikumot.hamarosan ott fogunk járni,hogy semmilyen antibiotikum nem hat semmire-ezen okok miatt-és mivel nincs több antibiotikum, aki megbetegszik ha mázlija van leközdi és tuléli, akinek meg nem az belehal.még ha most bejelentenék h lehet feltaláltak egy uj antibiotikumot 10-12 év mire megjelenhet a piacon...

2011. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!