Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a megszakítá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a megszakításos védekezésről?

Figyelt kérdés
ha nem is végig, csak az elején egy kicsit óvszer nélkül, mennyi lehet e teherbe esés esélye így?
2011. dec. 14. 18:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én érdekes még soha nem estem teherbe
2011. dec. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Huu, az aztán a statisztika:DD

Mert ha én 10 évig bagóztam és nem lettem tüdőrákos, akkor más sem lehet az, nem?:DD

Idióta egy logikád van.

2011. dec. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
19:55 én azért ennek nem örülnék annyira !
2011. dec. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Az elovaladektol is teherbe eshetsz!Mi az elejen mikor nem szedtem tablettat a megszakitasos modszert alkalmaztuk,mert a gumitol kicsatoggtam,most ket eves a fiam!Utanna hasznaltunk gumit,de csak az utolso 5percbe tettuk fel,de igy is teherbe estem,sajnos a baba a 9hetre meghalt,valoszinuleg,mert meg nem tudtam,hogy terhes vagyok szedtem kulonbozo orvossagokat!
2011. dec. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
ha esetleg teherbe esnék van abortusz;)
2011. dec. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Gratulálok, ez aztán a felelősségteljes hozzáállás.

1. Remélem tudod, hogy az azt jelenti, hogy megöleted a saját gyereked.

2. Elég sok szövődménye lehet. Mondjuk ki kell venni a méhed, vagy csak szimplán meddő leszel. Vagy ha nem is leszel meddő, nem tudod majd kihordani később a gyereked.

Emellett gyakori a depresszió, de ez téged nem fenyeget, ha ennyire k.baszottul lazán kezeled a dolgot.

3. 30 ezer forint.

2011. dec. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

13:03 én nem arra értettem, hogy mi van ha esetleg teherbe esel !

Hanem arra, hogy szerintem nagyon nem normális dolog, hogy nem esel így teherbe !

2011. dec. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Pénzem az van, a többi következmény meg nem érdekelne:)
2011. dec. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
hát jobb is utolsó, hogy nem csúszott még be gyerek, szegény, csak sajnálni tudnám ! te jó ég milyen emberek vannak :S
2011. dec. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát ez van:D
2011. dec. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!