Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi esély van rá, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van rá, hogy terhes leszek ha védekezés nélkül szexeltünk?

Figyelt kérdés
2 napja múlt el a mensim.
2010. márc. 5. 12:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
44%
Szinte semmi
2010. márc. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
És ha egy kicsi ment belém is?
2010. márc. 5. 12:27
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes így is. Ha nem akarsz még gyereket, védekezzetek!
2010. márc. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

hülyeség h szinte semmi, mert igenis van. a sperma több napig is életképes tud lenni, ésha eléri a peteéréses időszakot akkor bizony megtermékenyül. peteérés pedig nem mindig a ciklus közepén van, és létezik sponát peteérés is.

ha peteérésed lenni kb 75% h teherbe esel. mivel nemtudjuk h volt e vagy lesz e,. így csak 50.

2010. márc. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Kevés esély de van rá,de tudsz szerintem vegyél be egy 72 órás tablettát :S

5 ezer forint és a háziorvosod is felírhatja.

2010. márc. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Vagy kérdezd meg a barátod,hogy biztos nem ment-e beléd egy kicsi se :)
2010. márc. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
47%
nem olyan könnyű terherbe esni!!Én 2évig egy héten 3szor voltam együtt a férjemmel....rendszeres ciklus mellet és úgy hogy mind a ketten egészségesek voltunk!Nem akartunk gyereket de nem is tettünk ellene hogy ne legyen!És valljuk be mensi után 2nappal terhesnek lenni eléggé necces lenne!Még úgy is hogy mint tudjuk a sperma 3napig életképes.......de csak azért mert a hüvely váladéka nem jó közeg és elpusztúlnak!!Igen amúgy meg lehet terhes de az esély szinte semmi!
2010. márc. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
nagyon jó eséllyel terhes lehetsz. 2 hét múlva teszt.
2010. márc. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Az eseményutáni mennyire borítja fel a hormonháztartásomat?Nem fog tőle meghízni nagyon? Vagy kiszőrösödni? De csak értelmes válaszokat kérek.
2010. márc. 5. 12:55
 10/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz vele gond.

Ilyen mellékhatásokat,hogy kiszőrösödsz tőle meg meghízol azt pedig a fogamzásgátló éri el hatásként( de nem mindenkinél.)

2010. márc. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!