Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A pasimmal megszakitásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meláni-- kérdése:

A pasimmal megszakitásos szexeltünk, és aztmongya hogy ő időben kihuzta, de én félek bizok benne, de belesemerek gondolni h mivan ha?

Figyelt kérdés
Menyi az esélye hogy teherbeesek? pont a két menzeszem közt voltunk együtt,
2012. jan. 5. 00:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de kis naív vagy drága. :D Te mindent elhiszel látom..

Egyébként 50-50

2012. jan. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 WhiteLabel ***** válasza:
100%
vagy védekezz, vagy vállald a következményeket.
2012. jan. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Minden férfi és nő, aki ezt a "védekezést" alkalmazza, azt hiszi, hogy nem lehet baj.

Mégis 100 nőből egy éven belül 35 teherbe esik. Ráadásul peteéréskor voltatok együtt.

Ha ennyi parázol és ennyire nem akarsz gyereket, miért nem védekezel rendesen?

2012. jan. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Frodó a Zsákos ***** válasza:
66%

Ez a kérdés már nagyon sokszor elhangzott de legyen, leírom még 1 szer:

Lehetsz terhes igen mert az előváladék is tartalmaz(hat) spermiumokat, nem számít benned élvezett e el vagy sem ( az csak az esélyeket növelné/csökkentené)

+ saját példa: középiskolás osztálytársam szintén megszakításos módszert használt ma 19 évesen szülő, ezt nem azért mondom, hogy pánikolj de mindenképp vedd komolyan

nőgyógyász, teszt,72 órás tabletta még HOLNAP ha egyedül nem megy, szülő!

2012. jan. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tökéletesen belőttétek az ovulációt, védekezés nélkül szexeltetek...

Azt mondja, nem jutott beléd sperma.

Ezek fényében kb 30%-ra tenném. Megérte?

2012. jan. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kerdesemvan válasza:
Hasonló hibát követtem el már énis,nem kell azért a fejét leszedni az embernek,néha megtörténik.Amiből tanulsz,remélhetőleg nem a legkegyetlenebb módón. Én tanultam belőlle,az a 6 nap idegesskedés,és ami bennem lezajlott megértette velem a dolog sulyosságát és sajnos kellet ez ahoz,hogy felfogjam mennyire komoly és mikkel játszom.Ezért még nem kell leszedni senki fejét! Reménykedjünk,hogy nem esel teherbe.Énis igy voltam a barátommal,kivette de úgyéreztem későn.Én akkor lementem tusolni,tudom,hogy sokat nem segített de hirtelen ötlet volt. Hat napot késett,nem tudom miért...3 tesztet csináltam.Negativ volt,aztán megjött. Remélem neked is hasonló szerencséd lesz. Elkezdtem szedni a fogamzásgátlót,nagyon felelőtlen voltam,és többet nem kockáztatok:)Ebből te is tanulsz,remélem minden rendben lesz veled,és igen,tablettát mindenképp vegyél,ne fuss ki az időből! Irj majd,hogy alakult:)
2012. jan. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jólvan majd megirom hogy mi lett ,,, DE bárhogyis alakul ez nagyon tanulságos eset volt , nekem is és remélem másoknak is az lessz... :( de még van 2 hét még kiderül :////
2012. jan. 6. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!