Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőm lehet terhes, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm lehet terhes, mit csináljunk?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy gumi nélkül csak fürdőkádban csináltuk eddig és csak ilyen 1 percig (se) és mindig lemosva raktam be neki, sosem mentem el benne, sosem csináltuk elélvezésig(csakis hogy kipróbáljuk, legalább is először ezen az alapon, majd meg azért mert sokkal jobb -teszem hozzá: eléggé megbántam-. Viszont a gáz az, hogy legalább egy hete késik neki és eléggé be vagyunk fosva, hogy bekapta az "áldást".

Következőek a kérdéseim: Hol lehet kapni egy megbízhatóbb terhességi tesztet és mennyiért?

A lehető leghamarabb akarjuk elvégezni a tesztet és ez holnapi napra esne méghozzá napközben (nem reggeli pipikével) és ha az nem mutat teljesen biztos eredményt az nem baj, cska ne pozitívat xd a negatív eredmény az adna valami reményt, valami megkönnyebbülést még is csak... :s Természetesen jövőhéten a biztonság kedvéért két tesztet elvégezne a barátnőm egy reggeli pisi mellett (akkor azért biztosabb).

Szóval tanácsokat és véleményeket szeretnék kérni.

(Előre tudom hogy kapni foglyuk a véleményeket mert gumi nélkül csináltuk, illetve kijavítva: gumi nélkül dugtam be néhányszor) Tudom, hogy igazából ennyitől is terhes lehet de a környezetemre ránézve, hogy emberek évekig gumi nélkül csinálták és csinálják az úgy ilyen téren adott egy kis merészséget. Egyéni véleményem szerint ha az a sz@r pozitív, akkor az a balf@aszság mellett egy jó nagy szerencsétlenség is... :|

Nah! Kérlek segítsetek és nyugtassatok meg vagy adjatok tanácsokat! Köszi!!!

(F17/ L16)


2012. jan. 16. 22:36
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Egyébként mikor történt az aktus?
2012. jan. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Ez egy kicsit átvált személyessé, én nem veszekedni akarok hanem normális tanácsokat olvasni mint már előttünk pár embernek sikerült.

Hogy nagyképű vagyok? Magyarázd már el nekem!

A stílusomat így látatlanból leírod?:D Messze állt tőlem az az emo, páwa, hajógyáris drogos/páwa stílus amikre ezek igazak... (: Mindegy is. Ezek nem lényegesek csak attól hogy idejössz elmondani azt amit egyébként úgy is tudok (a vélemény tartalmát) azért tök fölösleges azt az időt elpazarolnod, hogy te ide írj :)

De mi a baj az írásommal? Az hogy a "hogy" helyett nem "h"t írok és megpróbálom magamat valahogy normálisan kifejezni nem pedig tróger módon?

:/ Mindegy is, azért a válaszod érdekelne de nem óhajtok itt anyázásba átváltani.

2012. jan. 16. 23:05
 13/32 A kérdező kommentje:
kb két hete történt az aktus (valamivel több) egyébként köszönöm a használható váalszokat :)
2012. jan. 16. 23:07
 14/32 anonim ***** válasza:
63%
ez van ha két gyerek nem bír a hormonokkal és szexszel ész,és védekezés nélkül...
2012. jan. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Két hete történt és egy hete késik a vérzése? Mennyire rendszeres a ciklusa?
2012. jan. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Egyébkét tényleg lehetne több eszetek. Én még azt is meg tudom érteni, hogy ki akartátok próbálni gumi nélkül. De miért így? Azért lehet rá olyan módszert találni, amivel jó eséllyel nem lesz terhes a lány.

Pl. használhattatok volna spermicidet a megszakítás mellé.

Gyakorlatilag sikerült a legszarabb védekezési módot alkalmaznotok az összes közül.

2012. jan. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
"foglyuk"?? Lyukas a fogad? :)
2012. jan. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

csak gondolkodj el az irasodon :

-bekapta az "áldást

-Hol lehet kapni egy megbízhatóbb terhességi tesztet és mennyiért?

-Egyéni véleményem szerint ha az a sz@r pozitív, akkor az a balf@aszság mellett egy jó nagy szerencsétlenség is... :|

2012. jan. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

általában késik, ennyit viszont nem késett még.

egyébként mindig veszünk gumit, az már egyéni hülyeség, hogy kipróbáltuk egy percre (igazából nem is egy alkalommal) gumi nélkül. De a lehető legbiztosabb módon ahogy úgy gondoltam, hogy abból nem lehet semmi.

Remélem jól csináltam és nem lesz semmi.

2012. jan. 16. 23:11
 20/32 A kérdező kommentje:
Nem látom a nagyképűséget az írásomon de igazából nem számít. Legalábbis ez most aztán tényleg nem számít.
2012. jan. 16. 23:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!