Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőm lehet terhes, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm lehet terhes, mit csináljunk?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy gumi nélkül csak fürdőkádban csináltuk eddig és csak ilyen 1 percig (se) és mindig lemosva raktam be neki, sosem mentem el benne, sosem csináltuk elélvezésig(csakis hogy kipróbáljuk, legalább is először ezen az alapon, majd meg azért mert sokkal jobb -teszem hozzá: eléggé megbántam-. Viszont a gáz az, hogy legalább egy hete késik neki és eléggé be vagyunk fosva, hogy bekapta az "áldást".

Következőek a kérdéseim: Hol lehet kapni egy megbízhatóbb terhességi tesztet és mennyiért?

A lehető leghamarabb akarjuk elvégezni a tesztet és ez holnapi napra esne méghozzá napközben (nem reggeli pipikével) és ha az nem mutat teljesen biztos eredményt az nem baj, cska ne pozitívat xd a negatív eredmény az adna valami reményt, valami megkönnyebbülést még is csak... :s Természetesen jövőhéten a biztonság kedvéért két tesztet elvégezne a barátnőm egy reggeli pisi mellett (akkor azért biztosabb).

Szóval tanácsokat és véleményeket szeretnék kérni.

(Előre tudom hogy kapni foglyuk a véleményeket mert gumi nélkül csináltuk, illetve kijavítva: gumi nélkül dugtam be néhányszor) Tudom, hogy igazából ennyitől is terhes lehet de a környezetemre ránézve, hogy emberek évekig gumi nélkül csinálták és csinálják az úgy ilyen téren adott egy kis merészséget. Egyéni véleményem szerint ha az a sz@r pozitív, akkor az a balf@aszság mellett egy jó nagy szerencsétlenség is... :|

Nah! Kérlek segítsetek és nyugtassatok meg vagy adjatok tanácsokat! Köszi!!!

(F17/ L16)


2012. jan. 16. 22:36
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

És ha nem lesz semmi, akkor abból arra fogsz következtetni, hogy jó a módszere és máskor is ezt csinálod?

Remélem tanultál belőle.

Vagy használjatok MINDIG óvszert, vagy ha minden áron gumi nélkül akarod belepakolni a farad, akkor használjatok spermicidet, de még úgy se élvezz bele.


Most meg minél előbb szerezzetek tesztet. Ugyanis gondolom 16 évesen nem szeretne babázni, ha esetleg pozitív, és az abortuszt sem lehet ám a végtelenségig húzni.

És bizony a terhességet az utolsó vérzés első napjától számolják, azaz ha egy hete késik neki, akkor már 5 hetes.

2012. jan. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
akkor csak imadkozz tovabb :D
2012. jan. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
46%

Hát sajnos a leírt ,,módszeredben" semmi védekezés nincs. :/ Hát én drukkolok nektek, nem most kéne elkezdeni a szülővé válást. Sajnos rosszul tetted h a környezetedre hallgattál, akik ilyet mondanak h ,,hú hát mi persze h gumi nélkül" azok vagy nagymenőznek v nem gond ha bejön a gyerek. Ettől pedig nem lesz biztonságos a dolog. És sajnos a barátnődet is beetették ezek szerint ha beleegyezett.

Minden esetre történhet késés ha nem állt be még a menszesze. Remélhetőleg ha megjön neki nem folytatjátok így, nem éri meg ilyenben kísérteni a szerencsét.

2012. jan. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
nagyon nem éri meg. :(
2012. jan. 16. 23:35
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

A terhességi teszteket szinte mindenhol megtudjátok venni. Dm, rossmann, müller, gyógyszertár. Az áruk 600-2000ig terjednek, de felesleges a legdrágábbat megvenni mert mindegyik érzékeli azt a bizonyos hormont amit kell. Ha vesztek egy középkategóriásat akkor jók lesztek. :)


Drukkolok, hogy ne legyen baba. Bár szerintem nem lesz pozitív mert nem mentél el benne. De máskor azért csak okosan!

2012. jan. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Mint látod elég rossz időpontban tetted fel a kérdést. éjfél körül van a trollok párzási időszaka.

Az előttem lévő jól írja. Ált a márka és a csomagolás miatt drágábbak, a vizeletet hormonszintjét ugyan az a lapka vizsgálja mindegyikben.

Szerintem is kevés rá az esély, elég fiatal, még lehet nem állt be rendesen, stressz, nagyobb orgazmus,felfázás, v sok citrusféle fogyasztása miatt is késhet. Ha vesztek tesztet olvassátok el mit ír h kell használni, de ált. az aktus után 2 héttel van elegendő terhességi hormon a nők szervezetébe h ki tudja mutatni.

Majd szorítok! :)


22/L

2012. jan. 17. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
46%

Csak belepillantottam a szövegbe:


"Előre tudom hogy kapni foglyuk..."


No comment. Csak gratulálni tudok. Baszni az állatok is tudnak, de gondolkozni már nem.

2012. jan. 17. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
48%
Ha mindenáron negatív eredményt akarsz, csak azért, mert az megnyugtatna, pisilj a tesztre te... Még ilyen hülyeséget, hogy nem 'reggeli pipikével'... A tesztek többsége reggeli pipikét kér, ha napközben csináljátok, lehet tényleg nem mutat valós eredményt... De hát ha már a szexnél spóroltatok, mondjuk egy hüvelykúp árát, legalább most a néhány terhességi tesztre ki kell ezt fizetni.
2012. jan. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Hát ha két hete történt és nem jön meg neki akkor lehet hogy terhes én több esélyt adok annak hogy terhes mint hogy nem
2012. jan. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Ezt csak úgy mellékesen megjegyzem, többm int egy hétig nemj ött meg barátnőmnek. Ma stressz teljesen vettünk egy tesztet ami szintén nagy streszsek közepette kiadta,h ogy negatív. Eléggé felszabadultunk. És hát... most közölte velem,h ogy megjött neki. Kamu lárma volt az egész :'D Utólag már nevetek ezen de elég durva volt ez most így :DDDD Viszont az biztos gumi nélkül sehova semmit (:

Azért köszi a segítséget mindenkinek (aki segített és nemcsak beszólt) :)

2012. jan. 17. 21:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!