Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Váltott már vki lindynetteről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váltott már vki lindynetteről mercilonra? Vmi tapasztalat? Mennyire megbízható a mercilon?

Figyelt kérdés

A lindynette mellett rengeteg mellékhatás (mellfeszülés, hasfájás, hízás, fejfájás, hányinger, pattanások) jelentkezett. Arra volnék kíváncsi, mercilonnal mik a tapasztalataitok?

Egy nőgyógyásztól tudom, hogy a mercilon nagyon régi gyógyszer, a 70-es évektől van forgalomban. Azt is mondta, hogy kevésbé hatékony, mint a lindynette. Nagyon megijedtem ettől. Ráadásul bár ilyen ősrégi gyógyszer, még az egyik legdrágább is és még a hormontartalma is magasabb. Nem tudom, jól teszem-e, ha ezt beszedem...


2009. jún. 9. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
na, először is.. a mercilon hormontartalma nem magas. nem is olyan ősrégi. ha olyan rossz lenne mar kitiltottak volna a forgalombol. en is azt szedtem 9 honapig. nem hiztam tőle, és nem is estem teherbe. pedig meg se vartam a 2. levelet. nem volt vele semmi gondom.
2009. jún. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hm nem tudom én amikor elmentem gyermeknőgyógyászatra 17 évesen. Az orvosnak kikötöttem, hogy alacsony hormontartalmú gyógyszert írjon fel. Ez volt a mercilon. Sőt a betegtájékoztatóban is ez van. -Dózisa miatt alacsony hormontartalmú kategóriába sorolják. Te döntöd el mit csinálsz! Ha beválik akkor, hiába mondják mások, hogy szar ha neked jó! Ismerek olyan nőt aki 8. gyógyszernél találta meg a megfelelőt! Ez van te tudod. De nekem semmi rossz tapasztalom nincs a mercilon-nal sőt születem is utána és aztán újra elkezdtem szedni!
2009. jún. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez volt 7 éve amikor felírattam!
2009. jún. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!