Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Érdemes lenne nekem tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne nekem tablettát szedni? (Részletesen lent)

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, 3. éve az első párommal. Sajnos nem élünk együtt, max heti egy alkalom jön össze. Jelenleg Pharmatex kúpot használunk, de ugye van vele a macera, meg állítólag nem elég biztonságos (mondjuk 2 év alatt nem volt vele semmi gond).

Szóval heti 1 alkalomért érdemes lenne tablettára váltani? Azért is gondolkoztam el ezen, mert mostanában nagyon görcsölök, amikor megjön a havim... Viszont félek a mellékhatásoktól, főleg a hosszú távúaktól (később, ha 5-6 év múlva gyereket szeretnék).

Tipp...? Köszi előre is!


2009. jún. 18. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem gumit használtok? :)
2009. jún. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy miért nem gumi? Mert nem szeretjük: zörög, elveszi az egész hangulatot, a párom lelankad tőle, meg aztán ha szakad, akkor gáz van.
2009. jún. 18. 14:30
 3/5 anonim ***** válasza:

nekunk tabival ugy megjott a kedvunk h gyakrabban szeretkeztunk :) de a mellekhatasok miatt abbahagytam es azota otbbet nem is akarok/merek szedni. es orvosilag sem ajanlott. :-|

en is legszivesebben pharmatexet hasznalnek de nem eleg biztonsagos igy nem merem :(

ha jol megvagytok vele szerintem inkabb maradj annal. heti 1 alkalomert nem biztos h erdemes kockaztatni az egeszseges.

2009. jún. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a tablettát kényelmesebbnek, biztonságosabbnak éreznéd akkor nyugodtan kezd el szedni még azért a heti egy alkalomért is. Én 2 éve vagyok együtt az első párommal, mi sem élünk még együtt és változó hányszor vagyunk együtt egy héten, de nekem megéri tablettát szedni, sokkal felszabadultabbak az együttlétek így. Nincs macera, bárhol, bárhogy, bármikor tudjuk csinálni és biztonságban érzem magam. Ne félj, nem lesznek problémáid hosszú távon tőle, csak az a fontos hogy alapos nőgyógyászati vizsgálat után írja fel neked az orvos a legmegfelelőbbet és akkor nem lesz gond.:)
2009. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat! Hát, nem tudom. Annyi egymásnak ellentmondó vélemény van; valaki azt mondja, a tabletta csak jót tesz az egészségnek, valaki azt, hogy nehezíti a későbbi teherbeesést - én pedig majd sok gyereket szeretnék :). Fene tudja, mi az igazság...


2. válaszolónak: nem a kedvvel van a gond, hanem a távolsággal :(.

Miért nem mered kipróbálni a Pharmatexet? Nálunk 2 év alatt nem volt vele semmi gond - a legnagyobb "gond" vele, hogy használni kell :D.


Szerintem elhalasztom a döntést, amíg össze nem költözünk.

2009. jún. 18. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!