Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle után mikor várható...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle után mikor várható menstruáció?

Figyelt kérdés
7-én kellett volna megjönni,de nem jött.este sajnos elszakadt az óvszer,másnap dél fele vettem be Escapelle-t.mikorra várhatom,hogy megjöjjön a mensi?

2012. ápr. 12. 06:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Benne van a tájékoztatóban, miért nem olvastad el?

Komolyan nem értem miért hiszik azt az emberek, hogy dísznek teszik bele.


"Az Escapelle bevételét követő első menstruáció

Az Escapelle bevételét követő első menstruáció rendszerint normális és a megszokott napon kezdődik, bár előfordulhat, hogy pár nappal később vagy korábban jelentkezik. Terhességi teszttel kell ellenőrizni, hogy tényleg fennáll-e a terhesség, ha "rendkívüli" vérzés jelentkezik, azaz a vártnál több mint 5 nappal később kezdődik a menstruáció, vagy ha feltételezi, hogy terhes lett."


Bármilyen gyógyszert szedsz be, OLVASD EL A TÁJÉKOZTATÓT!!!!!

2012. ápr. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Szoval ha ma se jön meg,terhes vagyok?:O de sokszor fáj a derekam úgy,mint mensi elött.

2012. ápr. 12. 12:46
 3/15 anonim ***** válasza:

Hm, nem csak olvasni kell, értelmezni is.


Ha nem jön meg időben, akkor érdemes tesztet venni, hogy kiderüljön, terhes maradtál-e. Érted? Nem feltétlenül van így, csak nem árt tudni róla.


Mellesleg olyan adag hormont kap ilyenkor a páciens, hogy talán hetekig, ritkábban hónapokig nem jön meg neki utána.

2012. ápr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
igen,rosszul fogalmaztam,bocsánat!csak annyira félek,hogy baj van,mert mindig annyira,de annyira vigyázunk,és mégis...:( hát azthiszem ha hétvégéig nem jön meg,veszek egy tesztet,előbb úgy se mutatná ki,ha baj lenne. köszönöm!
2012. ápr. 12. 15:28
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem 5 napot késett tőle, ráadásul semmilyen előjele nem volt.

Csináltam 2 tesztet (délutáni, másnap reggeli vizeletből), negatív lett, még aznap este megjött.

2012. ápr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
húú,most kicsit megnyugtattál!:) csak ugye elvileg aktus után 14 nappal mutatja ki,nem?:o
2012. ápr. 12. 16:10
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem peteéréskor történt, szóval letelt a 14 nap.
2012. ápr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
áá,értem!:) nekem 19-én telne le a 14 nap:/
2012. ápr. 12. 16:28
 9/15 A kérdező kommentje:
és akkor most az is elképzelhető lenne,hogy ebben a hónapban kimarad?:o mert még mindig semmi :o
2012. ápr. 13. 22:24
 10/15 anonim ***** válasza:

Én várható peteérés előtt egy héttel vettem be, szóval nekem volt még közel 3 hetem, de így is késett pár napot.

20L

2012. ápr. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!