Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle után mikor várható...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle után mikor várható menstruáció?

Figyelt kérdés
7-én kellett volna megjönni,de nem jött.este sajnos elszakadt az óvszer,másnap dél fele vettem be Escapelle-t.mikorra várhatom,hogy megjöjjön a mensi?

2012. ápr. 12. 06:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mikor történt a baleset? Eltelt már 2 hét? Mert akk érdemes lenne tesztet csinálni.
2012. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
7-én történt,szóval pont egy hete,kb ebben az időben is...
2012. ápr. 14. 22:15
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Aha, csak mert a leírásban az van h 7. én kellett volna megjönnie.

Nekem sajnos 2* is alkalmaznom kellett ezt a bogyeszt. Mind2* a szokásos időben jött meg. Ha helyesen alkalmaztad (nem hánytad ki, fejfájás elleni gyógyszert nem vettél be) akk minden rendben lesz. Tudod az van rajta h 85%-os védelem, de azért "csak" ennyit írnak rá mert a gyártó nem mer nagyobb kockázatot vállalni, tehát ennél azért nagyobb a valószínűsége h hat, csak nem reklámozzák mert mit tesz az ember h elbízza magát? Nem figyel oda és nem jól alkalmazza, és mikor nem hat ebből kifolyólag, megy a perelés...

Azt h mikor jön meg, hát ált mindenkinek a szokásos időben, pár nap plusz mínusz. De olyanról nem igazán hallottam akinek kimaradt volna, mert a bogyesz azt csinálja h megvastagítja majd leválasztja a méhnyálkahártyát h a megtermékenyített petesejt ne tudjon beágyazódni. Akik a ciklus első felében veszik be ált 1 hétre rá barna folyást tapasztalnak épp ezért.

Szóval ne izgulj, időben vetted be.

2012. ápr. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

köszönöm!:))

igen,7-én kellett volna megjönnie elvileg,csak hát nem jött meg és aznap este történt a baleset,szóval másnap vettem be a tabit és azért izgulok,hogy mikor jön már meg...azon gondolkodtam,hogy lehet annyira megkavart ez a tabi,hogy azért maradna ki... :)

2012. ápr. 15. 08:16
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia!Érdekelne hogy mi lett a sztori vége,megjött végül a menzeszed?! :) 24l
2014. máj. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!