Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A doki minden esetben elküld...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A doki minden esetben elküld vérvételre?

Figyelt kérdés

Szeretnék majd valamikor fogamzásgátló tabit íratni, de a vérvétel kifejezetten rühellem.. Páran mondták h nekik nem kellett menniük vérvételre. Én megkérdeztem az én dokim, ő elküldene. Most fogok majd dokit váltani. És.. nosigen. Nemtudtok esetleg jó dokit? Szekszárd és Pest jöhet szóba. XVII. kerület közelében.

Válaszaitokat köszönöm. :)


2009. jún. 18. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem vettek vert, csak megvizsgat a doki :))
2009. jún. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
*vizsgalt
2009. jún. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom,hogy fogamzásgátló kiirása előtt minden esetben kell a vérvétel - és ha megvan,akkor is minden évben 1x, míg szeded.
2009. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A JÓ doki elküld vérvételre, mert nagyon fondtos, hogy a májad bírja-e a gyógyszert, ill. nem vagy-e hajlamos trombózisra, ezeken ugyanis az ÉLETED is múlhat. A vérvétel a legkevesebb, amit megtehetsz az egészségedért! :)
2009. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A felelőtlen dokik, akik megkapják minden felírt doboz foggátló után a fejpénzt, nem nagyon szoktak, pedig KÖTELEZŐ lenne. a vérvizsgálat azért fontos, mert csak abból derülhet ki, bírja-e valakinek a mája a gyógyszert vagy sem. egyáltalán nem ritka, hogy valakinek nem bírja. és akár májrákot is kaphat vagy súlyos enzimműködés-zavart. csúnya betegség mindkettő. úgyhogy ha az orvos csak úgy lazán felírja labor nélkül, menj el egy másikhoz!!
2009. jún. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én rengeteg dokinál jártam már, és mikor szedtem fogamzásgátlót soha egyiket sem érdekelte, hogy bírom e vagy sem. Felírta, volt, hogy meg sem vizsgáltak és kész. Mákom volt, hogy soha nem lett semmi baj, kivéve egyet, pedig akkor már nem is voltam olyan fiatal. Azt 1 hónapig szedtem, de 7 kilót szedtem fel tőle és mikor visszamentem a dokihoz, hogy bocsi, de ez nem normális, nyúlt a recepttömb után, hogy oké, akkor ír másikat. Hát, kösz nem. Azóta nem szedek tablettát.

Mindenképp lelkiismeretes dokit keress. Ha nem ilyen az illető, akkor inkább hagyd ott és keress egy másikat. Én sajnos ajánlani nem tudok egyet sem, mert valahogy nekem folyton pechem van velük, de ha már a XVII szóba jött, akkor ahhoz a töröknevűhoz NE menj, aki a Medical Centerben rendel. Nagyképű paraszt!

2009. jún. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!