Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lanyok! 17 evesen hanyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! 17 evesen hanyan szedtek/szedtetek mar fogamzasgatlot tablettat?

Figyelt kérdés
En is 17 vagyok,komoly parkapcsolatom van mar 1,5 eve es 2 honappal ezelott elkezdtem tabit szedni.Kivancsi vagyok,hogy a korombeliek kozul hanyan szednek mar tabit.A valaszokat elore is koszonom:)
2009. jún. 18. 23:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
én 16 vagyok, és szedek már 1,5 hónapja..:D
2009. jún. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Én 1 hónappal a 18. szülinapom előtt kezdtem el szedni. Anyum nem örült neki, ő a gumit részesítette előnyben. Én meg a kényelmet és a nagyobb lelki biztonságot. :)
2009. jún. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
lányok, lányok...tudom, hogy most jön a lepontozás, de nem tudok gátat szabni a véleményemnek...miért nem bírtok várni legalább addig a tabival, amíg teljesen ki nem fejlődtök testileg? 16-17 évesen még nagyon korai az, hogy hormonnal tömjétek magatokat :( nem leszólni akarom én, csak féltelek titeket, a jövő nemzedékét, a fiatalságot :(
2009. jún. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

mi majdnem 1 évesek vagyunk.

és 16 évesen kezdtem el szedni.

most már 17 vagyok :)

2009. jún. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
nem 1980at írunk.. nincs benn tablettánként 3gramm hormon mint akkoriban.. a mai foggátlókba már jóval mérsékeltebben bánnak vele..
2009. jún. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
"a szervezetben az osztrogenek es a progeszteron egyensulya nagyon fontos. a fogamzasgatlo egy osztrogen bomba, ami raadasul a termesztes osztrogenreceptorokat foglalja el, igy a szerveezet kevesebbet is termel 1 ido utan. a magas osztrogen szint pedig rak kialakulasahoz is hozzajarul (mivel sejtproliferaciot okoz tobbek kozott) egyeb kevesbe sulyos mellekhatasok mellett. es a rak kezelheto szerencses esetekben, de nem visszafordithato"
2009. jún. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A levegőtől is rákot kapok, a rovarirtós gyümölcstől is rákot kapok, az óvszer elszakad, a megszakítás kiábrándító és nem biztonságos, a pharmatex nem megbízható, óvszerrel a pharmatex mint halottnak a csók, ha kiszakad úgy is esemény utáni, mert mint mondtam a pharmatexben abszolút nem bízok, pesszáriumban sem bízok, és különben sem tudok addig benyúlni sem, nemhogy a helyére tegyem, naptár-módszer stb semmit sem ér, hüvelygyűrű szintén hormon, ráadásul nagyon drága, implantátum, injekció csakugyan hormon.

Azért nem várnak a lányok 18-19-20 éves korukig.


Én 16 évesen kezdtem, most 21 vagyok.

Inkább szedem a hormont, mint hogy valami ne jöjjön be, aztán szedjek be egy levélnyi adagot egyszerre (esemény utáni) vagy abortuszra menjek esetleg tápszert méricskéljek és keljek fel a gyerekhez éjszaka. Ekkora vásárra nem viszem a bőröm, nekem a tabletta megnyugvás.

2009. jún. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy tudjátok mit nem értek? Ha valaki tablettaszedős kérdést tesz fel, azt rögtön leszólják, hogy miért szed tablettát, és milyen gyerekes, hogy nem foglalkozik a mellékhatásokkal, ha meg valakinél baj van, vagy pánikol, azt meg azért szólják le, mert nem szed tablettát és felelőtlen.


Nekem mindennél nagyobb mellékhatás egy nem kívánt gyerek!

2009. jún. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Én is a gyógyszert részesítem előnyben! Majdnem 19 voltam mikor elkezdtem szedni! Előtte rettentően féltem a terhességtől, így viszont jóval nyugodtabb vagyok! Amúgy, aki azt írta, hogy miért nem várnak a lányok míg teljesen fejlettek lesznek?! Hát szerintem a mai lányok 16-17 éves korukra már teljesen elérik a "fejlett" szintet! Meg lehet nézni a mai 12-13 éveseket meg a 20 évvel ezelőttieket!
2009. jún. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
01:33-as, mintha én írtam volna:)
2009. jún. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!