Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbeestem fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbeestem fogamzásgátló mellett a pasimtól . Mit tennétek? Elvetessem vagy tartsam meg? Az abortusztól kiráz a hideg.

Figyelt kérdés
19/L egyetemre járok .
2012. ápr. 19. 20:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
Akkor jobb,ha elveteted...
2012. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:
41%
Én megtartanám. Ha magam felnevelni nem is tudom, akkor is inkább adnám más családnak a gyerekem, hogy felnevelje, mint hogy elpusztítsam. Nyugodtabb lenne a lelkiismeretem utána. Ha elveteted, azt már nem lehet visszacsinálni. Engem örökké kísértene az emlék.
2012. ápr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem is maradj az abortusz mellett. Ahogy korábban leírta valaki, az abortusz ma már sokkal biztonságosabb. Ráadásul van valami új módszer is amivel valami vákumos technológiával szedik ki a magzatot. Nem tudom pontosan mi a neve, de sokkal humánosabb és ezred annyi az esélye a meddőségnek mint a másiknál. De már a másiknál is kb 100-ból egyszer fordul ez elő...

Ha egyetemre jársz, nincs biztos anyagi háttered, nem lenne célszerű világra hozni a babát... Az örökbe adás egy lehetőség de igazából rosszabb mindkettőnél.

Az a gyereknek is nagy lelki trauma ami egész életén át kísérni fogja még ha nem árulják el neki, akkor is. Meg benned is ott motoszkálna a dolog, hogy mi lehet a gyerekeddel, stb, miközben esélyed sincs arra hogy valaha lásd őt...


Szóval szerintem vetesd el.


21F

2012. ápr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 ASOT ***** válasza:

ha már megszülted akkor utána már nem adnád oda....nagyon kevesen mondanak le egy szülés után a babájukról...húú de soakt hallottam már ezt...elvetetem...teltek a napok...húúú el fogom vetetni tuti, teltek a hónapok.."ez egy élet" nem vetetem el....

megszülöm és lemondok utána róla....megszületik..jajj ő az enyém..senki sem kapja meg...


1. akaraterő nagy akaraterő kell h elvetessék

2. nagy embertelenség kell ahhoz h aki végigszenved kínlódik egy szülést utána le tudjon róla mondani

2012. ápr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 A kérdező kommentje:
Ha megszülném már nem adnám oda senkinek .
2012. ápr. 19. 20:59
 16/81 anonim ***** válasza:
24%
Ó, akkor inkább adjátok örökbe a babát, de ne vettesd el! Engem is kiráz a hideg az abortusz gondolatára, hugomnak se kellene itt lennie már, ha anyum anno az orvosokra hallgat, pedig neki egyészségügyileg is lett volna oka elvettetni a babát de nem tette..
2012. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 A kérdező kommentje:
Gondolom nem 19 éves volt és nem járt egyetemre .
2012. ápr. 19. 21:08
 18/81 A kérdező kommentje:
Megmondtam h ha szenvednék vele már megtartanám .
2012. ápr. 19. 21:09
 19/81 ASOT ***** válasza:
32%

asszem meg is született a döntésed igaz kérdező?


szóval megtartod és megszülöd!...hát te döntesz

2012. ápr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 A kérdező kommentje:

Nem tudom még mindig.

Anyuék tuti nem lennének boldogok .

2012. ápr. 19. 21:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!