Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbeestem fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbeestem fogamzásgátló mellett a pasimtól . Mit tennétek? Elvetessem vagy tartsam meg? Az abortusztól kiráz a hideg.

Figyelt kérdés
19/L egyetemre járok .
2012. ápr. 19. 20:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 A kérdező kommentje:
Utolsó : nem mondta 100%-osan biztosra de megvizsgált és megkérdezte h mikor történt. mondta h pont akkor történt amikor legtöbb csaj teherbeesik
2012. ápr. 22. 17:08
 72/81 anonim ***** válasza:

de hogy estél teherbe? szeded a fogamzásgátlót? de kimaradt egy szem? vagy hánytál és nem vettél be újat?

vagy mi történt?

nem értelek

2012. ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 A kérdező kommentje:

Azt hiszem kimaradt egy szem .

Nagyon zsúfolt napjaim voltak .

Azt sem tudtam milyen nap van .

Csomót kellett tanulni .

2012. ápr. 22. 17:12
 74/81 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom bakker....

Itt csinálod a fesztivált, közben nagy vszínűséggel még csak terhes sem vagy.

K.vára el vagy te tévedve. Annyira unatkozol, hogy kamu kérdéseket találsz ki?


Ha tablettát szedsz, akkor nincs ciklusod. Nincs értelme számolgatni, hogy mikor van esély meg mikor nincs.

Mégis mi a f.szért mentél volna dokihoz, ha még a vérzésed sem késett?

Hirtelen egy szex után eszedbe jutott, hogy "jaj most teherbe estem"?

A doki meg mégis miért mondott volna baromságot? 10 nap után nem érez semmit, nem látja UH-val se. Ha meg tablettát szedsz, akkor mi a franc az, hogy "akkor lehet teherbe esni"?

Katyvasz az egész.

2012. ápr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 A kérdező kommentje:

Irtam már h kimaradt pár szem .

És meg sem jött .

Azt sem figyeltem hány óra van .

Csomószor 4 órakor hagytam abba a tanulást és elég sok szemet nem vettem be .

Mindenhol megfelelni nem könnyű .

2012. ápr. 22. 17:18
 76/81 anonim ***** válasza:
Tabletta mellett "a legtöbb csaj" nem eshet teherbe... Tényleg baromságokat irkálsz, mi az, hogy azt hiszed, kimaradt egy szem? Számolni sem tudsz? Hány darab hiányzik abból a hülye levélből? Kész csoda, hogy képes vagy egyetemen tanulni, és még nem rúgtak ki... Ennyi aggyal...
2012. ápr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:
Előbb még egy szem maradt ki, most már pár, azután meg elég sok? Menj inkább aludni.
2012. ápr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:
már abszolút nem értelek.eddig az volt,hogy rendesen szedted,most már azt írod kihagytál.A válaszaid olyanok,mintha egy 14-15 éves gyerekkel beszélgetnék.A barátod melletted marad,írtuk már sokan,hogy mellette lehet folytatni a sulit,és bulizhatsz is,megmarad az életed,csak kicsit változni,fog.Mondtuk,hogy a terhesség komoly dolgot,de neked mégis az a legnagyobb problémád,hogy a barátod,nem akart veled szexelni,miután elmondtad neki,hogy terhes vagy.Nincs konkrét indokod,miért nem tartod meg,bizonytalan vagy abban,hogy elveteted.Te lány,tartsd meg a gyereket, vagy add örökbe,és akkor nem mész abortuszra.Elég nagy keveredés van itt,írhatnál már egy hosszabb kommentet,hogy világos legyen végre,most végülis szedted-e a bogyót,miért lepődtél meg hogy terhes vagy,ha védekezés mellett is van 1-2% esély,ha még nem is szeded rendesen akkor abszolút esélyes.Miért nem tudsz felnőtt módra gondolkodni? miért nem beszéled meg a barátoddal mi legyen mindkettőtökre tartozik.
2012. ápr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:

mekkora egy g.ci vagy

itt törik magukat az emberek hogy elvetesd vagy sem, támogatnak...

közben meg valami unatkozó 13éves lehetsz.

húzzál inkább tanulni

2012. ápr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim válasza:
Valaki nagyon unatkozott!
2012. ápr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!