Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbeestem fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbeestem fogamzásgátló mellett a pasimtól . Mit tennétek? Elvetessem vagy tartsam meg? Az abortusztól kiráz a hideg.

Figyelt kérdés
19/L egyetemre járok .
2012. ápr. 19. 20:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 A kérdező kommentje:

Jó de naponta akarja mindig .

Most meg odanyúltam neki , le akartam szopni erre mondta h neki ehez nincs kedve inkább aludjunk .

2012. ápr. 22. 10:17
 52/81 anonim ***** válasza:
Jó de értsd meg,jár az agy azon,hogy elmondtad neki,hogy babát vársz,komoly dolog,ezért nem volt kedve mert máson gondolkodott,ettől még szeret,de ha aznap közölted vele a hírt,gondolkodik mi legyen.
2012. ápr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 A kérdező kommentje:

Ott feküdtem mellette meztelenül .

Nem igaz h nem inditotta be .

2012. ápr. 22. 11:28
 54/81 anonim ***** válasza:
-.-' Nem értem, mit eszik rajtad a párod, úgy beszélsz, viselkedsz, mint egy 15 éves... Mondogatod itt a magadét, hogy nem akarod megtartani, de abortuszt sem akarsz, közben meg nem is érzed a helyzet a komolyságát, most is csak a szexen jár az eszed... Nőjél fel, akár megtartod, akár nem, mert így nem csak a gyerektől fogsz megszabadulni, hanem a párodtól is.
2012. ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, félreértés ne essék, a férfi az nem a szexgép szinonimája, hanem ugyanúgy egy ember, akinek időnként van kedve, és időnként meg nincs, akár a nő. Ez a dolog egyik oldala.

A másik, hogy az anyasághoz kapcsolódó és nagyon mélyen gyökeredző társadalmi tabuk okán a várandós nő - főleg első alkalommal - az egy minőségileg más helyzet, amitől a férfiak jó nagy része először meghökken, le kell rendeznie a viszonyát önmagában ehhez az új, általa még ilyen aspektusból nem tapasztalt dologhoz - hisz addig a terhes nő, az anyaság fogalma a saját anyjával azonosult, ami ugye az említett mély tabu - ez meg egy teljesen más helyzet, új aspektus.

Aztán a későbbiekben van, aknek nem változik a szexuális késztetése a terhes párja felé, van, akit pont izgatni fog a terhességgel kapcsolatos változás, és van, aki a terhesség folyamán kevésbé fogja nőként kívánni a párját. Szóval háromesélyes, mindegyik benne van a pakliban...


Amit meg kell értened, hogy ez nem a te testedről szól - amin valszeg még baromira nem látszik semmi egyébként - hanem a férfi saját tudatalattiján leginkább.

2012. ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 A kérdező kommentje:
#54 : nem fog elhagyni . Ugy szeret ahogy vagyok . Egy kis gyengédség nekem is jár .
2012. ápr. 22. 13:47
 57/81 A kérdező kommentje:

Ő nagyon szereti a szexet .

Ha együtt vagyunk egy nap minimun 2-szer szexelünk .

Most meg hozzám sem ért .

Csak a hasamat fogta meg .

2012. ápr. 22. 13:50
 58/81 anonim ***** válasza:
Kérdező,kicsit tedd már félre a sértettséget.Megfogta a hasadat,Ő a leendő gyermeked apukája megtudta,hogy babát vársz,neki ez sokkal fontosabb információ most,mint a szex.Viselkedj már felnőttként,nem vagy már pisis 12-13 éves akinek fogalma sincs a dolgokról.A párod szeret,és megtudta,hogy apa lesz,most azzal van elfoglalva,hogy egy baba van a hasadban,a szex az csak másodlagos.A terhesség komoly dolog,megváltoztatja az életeteket azért,legyél megértőbb és ne várd el,hogy a hír után rögtön neki áll szexelni,mintha mi sem történt volna.
2012. ápr. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
15%

egy 15éves érettebben gondolkozik mint te. nem való még neked gyerek.

most is a szexen jár az eszed meg hogy nem tudsz bulizni járni meg piálni amikor terhes vagy?

vetesd el szerintem és védekezzetek 2 féle módon is.

2012. ápr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 A kérdező kommentje:

El szeretném vetetni .

De látom rajta h nem tetszik neki az ötlet .

2012. ápr. 22. 14:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!