Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbeestem fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbeestem fogamzásgátló mellett a pasimtól . Mit tennétek? Elvetessem vagy tartsam meg? Az abortusztól kiráz a hideg.

Figyelt kérdés
19/L egyetemre járok .
2012. ápr. 19. 20:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
Kerdezo! Hogy sikerult osszehozni a babat tabi mellett?
2012. ápr. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból, milyen gyógyszert szedtél?
2012. ápr. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 A kérdező kommentje:
Nem tudom h sikerült pedig rendszeresen szedtem mindig . Ugyanabban az időpontban . El akarom vetetni . De az elég nagy lelki trauma lenne h én ott piálgatok miközben megöltem a saját gyerekemet. A pasimmal csak ma talizok és akk mondom el mert ez nem telefon téma !
2012. ápr. 20. 06:46
 34/81 anonim ***** válasza:
Bulizni lehet gyerek mellett is,ok nem minden nap,meg nem az első 2-3 hónapban.A testedről meg annyit,hogy ilyen fiatal korban regenerálódsz,mondom 21 évesen szültem,olyan a mellem ,mint az előtt,illetve nagyobb de nem lóg,ugyanolyan vékony vagyok,és jó az alakom.El lehet menni szórakozni gyerek mellett is.Bár eléggé érdekesen beszélsz a dologról,szóval nem tudom mennyire lenne jó a gyereknek,ha az anyja arról beszélne,hogy miatta lett "sz@r" a teste,bár rajtad múlik,hogyan nézel ki,az is elmész-e szórakozni,az hogy gyereked van nem áll meg az élet csak jobban meg kell szervezni,és mindennap azért nem bulizhatsz.
2012. ápr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:
25%

semmi képp ne vetesd el... :S

http://www.youtube.com/watch?v=8pCgwewTZKA

ha te nem is,de vannak akik vágynának babára,de vmioknál fogva sajnos nem lehet nekik...ink szülessen meg és add oda ha te nem birod felnevelni.....

2012. ápr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem másoknak kell eldönteni, hanem neked és a párodnak. Amennyiben ő nem tud rólatok gondoskodni, neked és a szüleidnek.De elsősorban neked.
2012. ápr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
75%

Kedves kérdező:

Az emberi embrio az 5. héten 2 mm, a 6. héten 6 mm, a 9. héten 2,5 cm, a 12. héten a magzat (ami az abortálható kor felső határa Magyarországon a nagykorúak esetén) 6,5 cm és cc. 18 gramm (2 deka).


Ezt két okból írom a kérdésedre. Az egyik, hogy HA az abortusz mellet döntesz - ami a TE döntésed - akkor lásd, azt tényleg célszerű minél kisebb embrionális korban elvégezni, 1-2 hét különbség is jelentősen befolyásolHATja a beavatkozás nagyságát és így a lehetséges szövődmények arányát is.


A másik, hogy ha az ilyen topicokban általában feltűnő fanatikusok elkezdenek a fentebb linkelt Néma sikollyal és hasonlókkal stresszelni, tudd, hova tedd az ilyen filmekben látottakat... az ilyen filmeket az ember vagy ne nézze egyszer se (ha érzékenyebb alkat), vagy nézze meg 5x egymás után... az első alkalommal még magával sodorja a film, és elhiszi, amit el akarnak hitetni vele, a többedik alkalommal viszont már nem a cselekményre figyel, és észreveszi, mi hol sántít...

2012. ápr. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le a barátoddal,és együtt beszéljétek meg.Én úgy érzem a megnyilvánulásaidból,hogy még nincs itt az ídeje nálatok a babának!És te sem akarod csak gondolkodsz az egészen.
2012. ápr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem állok készen.

Meg ha kérdezné a gyerek hogy bevolt -e tervezve akk mit mondjak ? Hát képzeld el én nem is akartalak . Vèletlenül estem teherbe veled . De szeretlek ám . xD

2012. ápr. 21. 20:10
 40/81 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem állsz készen rá akkor mindenképpen vetesd el!Mert tönkreteszed vele az életed.Manapság már olyan vákumos eljárással csinálják,hogy minimális az esélyed rá,hogy nemlehet tőbbé gyereked.Vedd ugy,hogy a sors igy akarta,és ne edd magad rajta.Ha tényleg van odaát,akkor ez a kis lélek most nem nálatok születik meg!
2012. ápr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!