Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan beszéljem meg a barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem meg a barátnőmmel, hogy szedjen fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Nem híve a dolognak, nem szeretne szedni, fél a mellékhatásoktól. Pedig biztonságosabb, olcsób lenne mint a gumi, ne adj isten anty baby.. Értem n, h az ő teste, de ez mégis közös ügy.
2012. máj. 8. 09:36
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
43%
Jó, akkor úgy mondom, hogy nekem nem volt problémám, sem a szedés alatt, sem a szüneteltetés alatt. És bízok abban az orvosban aki adta a gyógyszert!
2012. máj. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
46%

"Az a tény, hogy vannak hölgyek akiket nem világosítottak fel az ezzel kapcsolatos problémákról, vagy nem akarták meghallani vagy megérteni, azok vessenek magukra."


Teljesen egyetértek :-) Engem se világosítottak fel..vizsgálat nélkül felírta nekem a milligestet...2 évig szedtem, a kapcsolatom ráment plusz úgy nézek ki mint egy rossz tinédzser:))


Én azt kívánom, ne legyen problémája ebből egyik nőnek sem, főleg aki most azon lovagol, hogy neki semmi baja sincs...de tény hogy nekem az abbahagyást követően 2-3 hónapra kezdődött az egész..úgyhogy nem kell elkiabálni a dolgot:-)

2012. máj. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 Diavolino44 ***** válasza:
28%

Jo nagy vita kerekedett ebbol!

Amugy veled ertek egyet kedves kerdezo. Valahogy probald meg meggyozni!

Nekem is volt hogy fel evig h gumival kelett vedekezni. Nem allt fel rendesen nem elveztem a szexet. Ebbol veszekedesek lettek, az 5 evbol az a fel ev pokol volt. Majd jott a tabletta s megoldodtak a gondok!

Az utana levo ket kapcsolatomba is elso kerdesek kozott volt, szerencsre mindket lany tabletta hivo volt! Nem is kezdenek olyannal aki nem az.

2012. máj. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
29%
Itt többen felvetették azt, hogy ha annyira szereted a párodat akkor nem hagyod, hogy "gyógyszerezze" magát. Akkor én meg azt mondom, ha annyira szereted a párodat akkor miért hagyod, hogy mindig a gumival kelljen neki "bajlódni"? És ha neki kényelmetlen? Ha szereted akkor ezt nem hagyod! :)
2012. máj. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Diavolino44:

Még szerencse, hogy váltogatod a partnereidet.

Ha majd szeretnél egy nő mellett megállapodni mondjuk legalább 10 évig, akkor majd megérted az ellaposodott szexuális élet fogalmát.

Csak el ne hidd, hogy az azért van mert meguntátok egymást.

Igen, ez is benne van, de sjnos ezt a problémát nem ez az emberi tényező okozza.

Csak írok egy példát egy tanulmány szerint.


Tabletta nélkül: Kapcsolat elején naponta van szex, 3 év elteltével 2 naponta, 6 év elteltével heti 3x 4x egy héten.


Teblettával: Kapcsolat elején naponta van szex, 3 év elteltével heti 3x 4x egy héten, 6 év után heti 1x 2x.

Ez egy átlagos eset, a többségénél ennél jóval rosszabb a helyzet.

Mint máshol, itt is vannak kivételek, de nagyon ritka!

2012. máj. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
38%

Kedves 24. válaszoló!


Édes vagy, hogy a gumit meg a gyógyszert összehasonlítod, de köze sincs a kettőnek egymáshoz. Az, hogy a férfi "bajlódik" a gumival az 1 dolog....és szerinted a nő egészségileg min megy át?:) Bele se gondoltok, csak dobálóztok olyan dolgokkal, amikről lehet csak évek múltán lesz meg a megfelelő rálátásotok..

2012. máj. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
55%

25. válaszoló!


Abszolút egyetértek, én vagyok az élő példa a szexuális élet ellaposodására, amit a tabletta okozott.. Az exemnek isteni teste van, helyes is, focista:) Szóval nem a külsőségekkel volt a gond ez biztos. Félre értés ne essék, nem csak a hiányos szex volt az oka, hogy szétmentünk, de a veszekedéseink 80%a ebből adódott..

2012. máj. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
55%

#24-es:

Rossz példa volt.

A gumival nem fertőzöd a szervezeted, tudod azt kivülre kell húzni... :)

Az viszont jó példa, ha a barátnőd erősködne veled, hogy dugaszoltasd el magad.

10 perces rutinműtét, 85%-os regenerálódási esély, úgyhogy kb mint a tabletta.

(Direkt nem elkötést írtam, mert a regenerálódási esély ott a béka feneke alatt van.)

2012. máj. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
37%
Ezt a mérgezés szót hagyjuk már könyörgöm, még azt hiszi a kérdező, hogy szegény barátnőjét elveszti, ha gyógyszert szed. A páromtól biztosan nem kérnék olyat, hogy műttesse meg magát, mert szeretem. Azt hiszem annyit megtehetek érte, hogy tabit szedek......
2012. máj. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

#29-es:

Ő pedig ezért mert ilyen rendes vagy, 6-10 év után félremegy, mondván ellaposodott a szexuális élete.

Ne így legyen, de ha így is lesz, nem valószínű, hogy majd megtud.

Ha mégis, akkor válás lesz a vége!

Már írtam, ne legyen igazam.

2012. máj. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!