Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan beszéljem meg a barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem meg a barátnőmmel, hogy szedjen fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Nem híve a dolognak, nem szeretne szedni, fél a mellékhatásoktól. Pedig biztonságosabb, olcsób lenne mint a gumi, ne adj isten anty baby.. Értem n, h az ő teste, de ez mégis közös ügy.
2012. máj. 8. 09:36
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem akarja, akkor nem. Az ő teste bizony. Hiába a vérvétel a vizsgálatok, sosem lehet tudni, hogy mi lesz évek múlva!

Ez nem egy olyan dolog, mint az óvszer, hogy nincs mellékhatása.

2012. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 Diavolino44 ***** válasza:

Koszonom a reagalast kedves 25. valaszolo.

Valoban igazad van valtogatom a partnereimet. egy 4,5 eves es egy 5 eves kapcsolaton vagyok tul. S pontosan ahogy leirtad a tanulmanyt ugy alakult de a szexualis eletunk. De hogy ez igy alakult azert en vagyok a felelos nem ok, Hany szaszor volt hogy a baratnom kozeledet s en vissza kellet utasitsam, mert dolgoznom kellet vagy hulla faradtan aludni volt csak kedvem. Nem vagyok ra buszke, de libidocsokkenesen egyedul en mentem tul, lehet titokban en szedtem a tablettat??


Valaki bevallaja a tablettat valaki nem. Ha annyira karos lenne akkor az orvos nem irna fel. Ennyi erovel ne jarjatok nogyogyaszhoz felesleges, ugy sem biztok benne.

Egyetlen egy parrol tudok akik tartos kapcsolatba gumival vedekeznek, s a lany havonta visszajaro a rendelere mert mindig van valami nogyogyaszati problemaja. Biztos csak veletlen...

A kerdezo azt kerdezte, hogyan tudna rabeszelni, de ti csak a sajat tabletta ellenesseget szajkozzatok, ez nem segitseg neki!!!

2012. máj. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Izé, azért van többféle fogamzásgátló eljárás, családtervezési eszköz, hogy minden pár ki tudja választani a legmegfelelőbbet saját maguk számára. Ugyanis tökéletes módszer momentán NINCS, melyiknek mi az előnye, hátránya, hibaszázaléka.


Kedves kérdező!


Szerintem úgy, hogy elmondod a véleményed erről a témáról, megemlítve az általad vélt előnyeit, és azt is, hogy több féle különböző hormontartalmú fogamzásgátló létezik a többféle hormonális alkatú nő számára, és nem biztos, hogy az elsőnek felírt lesz az optimális, lehet, hogy 2-3 hónap után gyógyszert kell váltani. Sőt, az is megeshet, hogy a megelőző laboratóriumi vizsgálatoknál, vagy néhány gyógyszerfélével való próbálkozás után az derül ki, hogy a párod nem szedhet fogamzásgátlót, vagy az átlagnál rosszabbul tűri a fogamzásgátlót. Van ilyen.

Itten van egy aránylag korrekt anyag a fogamzásgátlás témájában:

[link]


A többször hozzászóló szakembernek meg mondanám, hogy a gumióvszer miatti erekciós problémákra pont ugyanúgy rámehet egy kapcsolat, legfeljebb azzal nem ő találkozik, mert ott nem a nőt hagyják ott általában a "nincs kedvem" okán, hanem fordítva... mint írtam, tökéletes fogamzásgátló eljárás momentán nincs, relatív legoptimálisabbak léteznek adott pároknak.

2012. máj. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Hát, nehéz ügy. Ha ennyire gyógyszerellenes, nyilván nem erőszakolhatod rá.. Nálunk is inkább a párom akarta a bogyót, de én nem zárkóztam el annyira ettől, mint a te barátnőd, normálisan meg tudtuk beszélni, dokihoz is elkísért, és megbeszéltük, hogy ha bármi nem oké lesz, rosszul érzem magam vagy akármi, abba is hagyom. Hálistennek semmi bajom nincs tőle, fél éve szedem, sőt mostanra már ott tartok, hogy szinte 'haragszom' a páromra, hogy nem 'erőltette' jobban és korábban, mert összehasonlíthatatlan a gumis és a gumi nélküli szex, a stresszről nem is beszélve, hogy jajj, kiszakad-e? És ahogy te is mondtad, sokkal olcsóbb is, és lehet bárhol-bármikor:) Szóval a lényeg: vannak ilyen nők, akiket meg kell egy kicsit 'lökni', hogy rájöjjön, neki is mi a jobb megoldás. De ha tényleg ennyire nem akarja, hogy beszélni se tudtok róla, nem tudsz vele mit kezdeni:(

Aki meg a "mindenféle méreggel tömi magát, aki gyógyszert szed" rizsát löki, tehet egy szívességet.. Szerintetek a levegőben, élelmiszerekben, vízben, bármiben, ami belénk kerül, kevesebb káros anyag van?? Jó lenne egy kicsit tájékozódni, nem birkanyáj módjára hangoztatni ezt az orbitális baromságot.

2012. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!