Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális dolog ha a párom be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ha a párom be akar szállni a fogamzásgátlóm kiadásaiba? Fiúk, ti megtennétek, ha van miből segíteni?

Figyelt kérdés
Gondolom, hogy így lenne rendjén mert mindkettőnk érdeke, és azért egyszerre kiadni kb 6000Ftot nem biztos hogy kellemes, de azért kicsit furcsa :D

2012. máj. 31. 13:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

na basszus, félreolvastam :))))

De a fogamzásgátlóm kiadásaiba is beszállt :)))

2012. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan barátság extrákkal kapcsolatom, ahol felajánlottam, és a lány elfogadta, nem állt túl fényesen akkoriban. Nincs ebben semmi.
2012. máj. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12 vagyok. A felét álltam, mert én se álltam túl fényesen.
2012. máj. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :D igen egy kincs az ilyen ;)
2012. máj. 31. 13:54
 15/19 anonim ***** válasza:

Anno párommal úgy csináltuk, hogy egy adagot én fizettem, egyet ő.


21F

2012. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, ezt miért tartod furcsának. Tényleg ez a normális, nálunk is így van a kezdetektől fogva. Ha nekem kéne fizetni, biztos nem ezt a védekezést választanám
2012. máj. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
El is küldeném a halál f*szára azt, aki elvárná tőlem, hogy szedjem a bogyót, de a költségekbe nem szállna be:)
2012. máj. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem az előző barátnőm elég szegény körülmények közül való volt, szóval az egészet én fizettem neki.
2012. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Teljesen normális dolog.Egyikőtök se akar gyereket,akkor közösen álljátok,ez a természetes.
2012. jún. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!